Kaçınız çıplak bedenler karşısında yalnızca gözlere bakacak kadar adamsınız diyen kızlara sesleniyorum!

peki siz kaçınız dolgun cüzdanlar spor arabalar nakit paralar karşısında soyunmayacak kadar kadınsınız?

0|0
10|5

En İyi Kız Görüşü

• İnsanlar kendini ne güzelde belli ediyor hemen. herkes uzağındaki değil çevresindeki kadınları değerlendirsin ilk önce mesela ailenizdeki kadınlardan başlayın edepsizler.

0|0
    0|0
    • doğrular söylenince kabul etmezssiniz zaten . herzamanki tipik olay

• bunun görecesi yok. bilmediğin şeyler kişiler hakkında böyle çirkin hüküm vermek çok kötü. Sen bildiğini yapmaya devam et karşılığını görürsün nihayetinde.

• evet göreceli ... eski türk kadınıyla şimdiki dönemi karşılaştırma bana göre namuslu bir kadın hiç bir erkekle konuşmaması göz göze gelmemesi ... madem ailemizdeki kadınları öne attın hadi cevaplasana ? eskiden kadınlar sevgilileriyle sarmaş dolaş öyle el ele takılıp geziyolarmıydı ? ailelerine gelipte anne bu benim erkek arkadaşım diyicek cesareti nereden buluyorki ? şimdi diyiceksin eski kafalısın diye bırak allah aşkına ya sonrada burda namus kavramından konuşuyorsunuz.

Kızlar Ne Diyor 9

Erkekler Ne Diyor 5

• ben hatırlıyorum,karşımda sadece önü açık bornozuyla duruşunu ve benim onun gözlerinin içine bakışımı...

0|0
    0|0
  • Yuru be bro :D

Hem Goz kaslarimiz kuvvetli saniyenin bilmem kacta kaci arayla ona da bakariz ona da bakariz

0|0
    0|0
    • Yönetim hakkındada aydın görüşlerim yok aslında ama ben çoktan postalaım mesajımı sorun yok :)

• İdoyu taklit etme kendin ol

0|0
    0|0
  • Sen soyun bak gözüne bakacam valla!

0|0
    2|2
    • @soran üstüne alınma panpa

• Bilmiyorum ama kurallara aykiri diye kaldirmislardir ben gormedim yorumunuzu. sipastik kim yazani ben kaldirdim mesela. Itirazini varsa yonetime bildirebilirsiniz.

• herkes senin gibi paraya ve cinselliğe önem vermez güzel kardeşim.

1|0
    0|0
Yükleniyor...