Kaçınız çıplak bedenler karşısında yalnızca gözlere bakacak kadar adamsınız diyen kızlara sesleniyorum!

peki siz kaçınız dolgun cüzdanlar spor arabalar nakit paralar karşısında soyunmayacak kadar kadınsınız?

0|0
105

En İyi Kız Görüşü

• İnsanlar kendini ne güzelde belli ediyor hemen. herkes uzağındaki değil çevresindeki kadınları değerlendirsin ilk önce mesela ailenizdeki kadınlardan başlayın edepsizler.

0|0
    0|0
    • doğrular söylenince kabul etmezssiniz zaten . herzamanki tipik olay

• bunun görecesi yok. bilmediğin şeyler kişiler hakkında böyle çirkin hüküm vermek çok kötü. Sen bildiğini yapmaya devam et karşılığını görürsün nihayetinde.

• evet göreceli ... eski türk kadınıyla şimdiki dönemi karşılaştırma bana göre namuslu bir kadın hiç bir erkekle konuşmaması göz göze gelmemesi ... madem ailemizdeki kadınları öne attın hadi cevaplasana ? eskiden kadınlar sevgilileriyle sarmaş dolaş öyle el ele takılıp geziyolarmıydı ? ailelerine gelipte anne bu benim erkek arkadaşım diyicek cesareti nereden buluyorki ? şimdi diyiceksin eski kafalısın diye bırak allah aşkına ya sonrada burda namus kavramından konuşuyorsunuz.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 9

• sen her bayanı aynı sanıyosun galiba resmen para için kendinizi satarsınız diyosun ve çok ayıp bu çok

0|0
    0|0
  • Doğrusu salt spor arabalar vs vs değil Dünya' lar da serilse önüme soyunmam ben mutluluk peşinde koşuyorum çok para asla mutluluk değildir tıpkı yeterinden az paranın mutluluk getirmesi imkansız olduğu gibi.

0|0
    1|0
  • owww sosyal ağ lafları titredim

1|0
    0|0
  • senin o dediğini para karşılığında kaşarlar yapar.

siz ise zevkinize yenik düşersiniz yapınız gereği. laf koyalım derken iyice pok etmeyin

1|0
    0|1
  • Evet dolgun cüzdana bakıyoruz desek hepiniz inanırsınız. Peki bakmıyoruz desek hanginiz inanır?

0|0
    1|0
  • herhangi bir şey olmaksızın soyunabilecek biriyim. :S

1|0
    0|1
  • Yeraltından, küçükler.

2|0
    1|0
  • Profil fotoğrafın neden sana ait değil ? :D

0|0
    0|0
  • Çirkinse ı ıh ımkansız :3

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 5

• Yuru be bro :D

Hem Goz kaslarimiz kuvvetli saniyenin bilmem kacta kaci arayla ona da bakariz ona da bakariz

0|0
    0|0
    • Yönetim hakkındada aydın görüşlerim yok aslında ama ben çoktan postalaım mesajımı sorun yok :)

• ben hatırlıyorum,karşımda sadece önü açık bornozuyla duruşunu ve benim onun gözlerinin içine bakışımı...

0|0
    0|0
  • İdoyu taklit etme kendin ol

0|0
    0|0
  • Sen soyun bak gözüne bakacam valla!

0|0
    2|2
    • @soran üstüne alınma panpa

• Bilmiyorum ama kurallara aykiri diye kaldirmislardir ben gormedim yorumunuzu. sipastik kim yazani ben kaldirdim mesela. Itirazini varsa yonetime bildirebilirsiniz.

• herkes senin gibi paraya ve cinselliğe önem vermez güzel kardeşim.

1|0
    0|0
Yükleniyor...