Avon ya da Oriflame temsilciliği yapmış olanlara...

benim sorularım var bu konu hakkında.şimdi ben bunun temsilciliğinden %30 bir kar elde edicem.ben buna üye olurken birinin ismini vermek zorundayım.bu bir zincir oluşturuyor.benim de aynı şekilde zincir oluşturmam gerekiyor mu?ve avantaj ve dezavantajları neler?bu işten ayrılma koşulları neler? yani belli bir miktar ödeniyor mu?vaktiniz varsa merak ettiğim sorulara cevap arıyroum :) şimdiden teşekkürler.

0|0
1|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Zor iş. ama vakit gecirmek icin işe yarar

0|0
    0|0
    • neden zor?

• yok ya ben öyle yapmıcam.alan alır yani.kimseyi zorlıcak değilim.katologu gönderirim alan alır.öyle tanıdıklarımı kazıklamam :DD

• öncelikle zor bir iş değil. kendı işinin patronusun ve bayada kar elde ediyorsun. bende oriflame danısmanıyım fakat tek yurutemıyorum ekip olucak. her ay satış yapmak zorunda değilsin o yuzden gözun korkmasın

Kızlar Ne Diyor 1

• ben avonda 607kişilik ekibi olan takım öncüsüyüm siz eğerki isterseniz sadece katlok göstererek arkadaş ve akrabalarınıza ürün katatloğu gösterip sipariş alıyorsunuz .siparişlerinizde %33kazanç ve belli limitlerde hediyeler kazanıyorsunuz ,zincir oluşturma diye birşey yok ,avonda isterseniz sizde ben ekip kurmak istiyorum derseniz üye yapıyorsunuz altınızdaki kişiler satınca prim ve yükseldikçe ek paralar kazanıyorsunuz avonda hiç bir zaman mecburi hiçbirşey yoktur.istediğiniz anda üyelikten çıkabiliyorsunuz, dezavantajı yok daha çok avantajı var,isterseniz 5366409624 numaradan arayın ayrıntılı konuşallım

0|0
    0|0
Yükleniyor...