Fenerbahçe sizin için ne anlam ifade ediyor?

fenerbahçe benim için her yendiğimiz maçtan sonra çığlık çığlığa bağırmak,baktığım her yeri sarı lacivert görmektir.ya siz?

0|0
8|32

En İyi Erkek Görüşü

• FENERBAHÇE nefes alma sebebim

hayat sevincim

damarlarımdaki kanım.

tek aşkım gercek sevgim kendimi bulduğum yuvam özlemim sevincim şefkatim

benim zaafım

yaşam pınarım

yuvam. neşem hüzünüm

kalp atışlarım yüreğimin kendini bulduğu yer

feberbahce benim herşeyim!

4|1
    2|0

Erkekler Ne Diyor 31

• rakip takım

1|2
    0|1
  • Yarası olanlar başlamış gene yorum yapmaya.

FENERBAHÇE ne demektir bilir misin?

Fenerbahçe ligdeki 17 takıma rağmen şampiyon olup onların hepsini g*t etmek demektir.

Anelka'nın da dediği gibi Türkiye'de her takım Fenerbahçe'ye karşı yarası var gibi oynuyor!

3|1
    1|3
  • sarı laci sevdanın adıdır fenerbahçe. fenerbahçe bir bağımlılıktır. bir seven birdaha kopamaz. herkes de fenerbahçeli olamaz. en kötü olduğu sezonlarda bile trübünleri tıklım tıklım dolan bir takımdır fenerbahçe. fenerbahçelilik anlatılmaz gülüm, yaşanır. hüngür hüngür ağladığım, onlarca kilometre yolu onun bir maçı için yayan olarak yürüdüğüm takımdır fenerbahçe.

ben mi fenerbahçe mi diye soran sevgiliye; "şansını fazla zorluyorsun" cevabını verdiren aşktır fenerbahçe. daha hafta başından maç günü olan hafta sonunu özlemektir fenerbahçe. ve ben fenerbahçeliyim. evet sarıyla lacivertim.

1|0
    1|1
  • Fenerliler için ifade ettiği anlam:Dünyanın en büyük en şerefli en şanlı en...vb. kulübü

Türkiye için ifade ettiği anlam:Türkiyenin adını kirleten iğrenç bir takım

Avrupa için ifade ettiği anlam:7 Yıldızlı Şikeciler link

1|3
    0|0
  • 7 yılda 3 kez son hafta şampiyonluk kaybedipde yinede seviyorum ulan demektir.

4|0
    1|2
  • Türkiyenin en elit, en büyük, en çok taraftarı olan ve tüm spor dallarında en çok başarıyı sağlayan büyük bir camiayı ifade ediyor. :D

2|1
    1|3
  • başkanı tayyipin oğluyla ihaleye girdiği için takımı şikeden yargılanan bi takımdır... tabi bizim millet medyayı tersinden okumadığı için sadece laf sokmaya çalıştığı bir takımdır. kimileri devletin desteğine rağmen hala toparlanamazken, kimisi 400 milyon dolar kadar borçla, Real Madridi bile batıracak borç batağına girmesine rağmen hala uğraştığı takımdır... yani mundar denilmesinin sebebi yetişilememektir...

1|3
    1|2
  • ezeli rakip,ebedi dost.

1|4
    0|1
  • fenerbahçe aşktır candır

2|1
    0|1
  • Rakip takım :)

1|1
    0|1
  • 105 yillik kara leke

1|2
    1|1
  • türk futbolunu kirleten bir takım sadece

1|2
    2|1
  • Aynen katılıyorum. Daha da yoruma gerek yok :)

1|0
    0|2
  • zengin bir taraftar kesimi geliyor aklıma

1|1
    0|3
  • Türk futbolunun avrupada itibarını sarsmaktır Fenerbahçe. Davalık olmaktır.

2|4
    2|6
    • Ortada kanıtlanmış bi şike ve verilmemiş bi ceza var dostum. Bunu anla. Küfürlerinide kendine sakla.

• Koçum ortada delil yetersizliğinden dolayı kanıtlanamamış bir dava, gereksiz yere 2 yıl UEFA'dan men yemiş bir takım ve UEFA'ya tazminat davası açacak bir takım bu kadar cahilini de görmedim

• Var olan sorular neden tekrardan sorulur ki ?

0|1
    1|2
  • fenerbahçe=antipatik ukala

1|2
    1|3
    • inanamıyorum

• fenere karsi özel bir kinim yok avrupada oyanyinca desteklerim besiktasa karsi oynayinca severek izlerim derbi heycani baska ama taraftarini sevmem çogu uzayda sanki

• hayatımda ilk defa bir ksk'li olarak göztepeyi tutmamı sağlacak takım. fb nefretim, gözgöze olan nefretime galip geldi.

0|2
    0|1
  • şikeci bir takım..(kusura bakma ya)

1|2
    0|1

• ,

0|1
    2|2
  • fenevbahçe bence fenerbahçe diye bir takım yok :D

1|3
    2|4
  • şike, emek hırsızlığı, çalınmış kupa

1|2
    1|1
  • fenerbahçe deyince aklıma asimile olmuş Türk vatandaşı geliyor.

1|2
    1|2
    • fenerbahce halkın takımı atatürkün takımıdır! fenerbahceyi halk kurmustur bu ülkenin kurtulus savasında görev üstlenmiştir. bayrağının rengini amblemine alan takımdır. kimileri gibi fransızlara brokrat yetiştirmek icin kurulmamıs! simdi biraz atastırma yap 6Slı

• haklısın rum vatandaşlar tarafından kuruldu fenev. fenerium dan da anlaşıldığı gibi. her neyse ben Gs li falan değilim aklın o kadar çalışıyor galiba :) ben memleket takımı tutarım öyle global popülarist şeylere de komple karşıyım Trabzonsporluyum. ve doğdukları büyüdükleri yerin takımını tutan arkadaşlarada selamlarımı sunuyorum. isterse amatör ligde olsun. saygılar.

• futbol kadar anlamsız bir şey yoktur hayatımda.

0|1
    1|2
  • çiftçi,tarla,inşaat.

0|3
    2|2
  • 3<

0|1
    0|2
  • Eskiden oooooooo.son yillarda normalize olan bir ilgi ve sevgi

0|1
    0|2
  • Fenerbahçeliyim. Bu noktada çok şeyi anlatır..

1|0
    1|2
  • Endüstriyel futbola karşı biri olarak hiçbir zaman bu sporun fanlarını anlayamayacağım galiba

0|0
    0|0
  • fenerbahçeyi ifade edyor

0|0
    0|3
  • Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 8

• benm için rakip hırrrrr

2|0
    0|1
  • şimdiye kadar herkesin problemi olan tek takımdır, şike yaptıgı söylenir, herkes te bi cosku sanki şampiyon olacaklardı biz aldık ellerinden zaten batık durumdaydınız, ortada var olmayan şikeyle gülünc duruma düşerler.. onca şeye ragmen şampiyonluğa oynarız.. kısacası iyi gün taraftarı değiliz.. ;)

1|2
    1|0
  • halaoğlumu anlatıyo o koyu fenerlidir bıktırır bezdirir miden bulanır kusarsın

0|3
    0|0
  • en büyük rakiim

1|0
    0|1
  • Şikeden önce mi ? Şikeden sonra mı?

Şö-Şs

1|4
    2|6
  • sarıyı kirleten lacivert aklıma geliyor!

1|1
    2|2
  • Fenerbahce=Türkiye Futbolu'nun yüz karasi, emek hirsizi, sikeci. Benim aklima bunlar geliyor.

0|0
    2|1
  • türkiyeyi çalkalayan şike davaları ve biraz önceki maçın son skoru :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...