Yaşamınızın sıradan olmaması için?

Bir kadının Neler yapabileceğini erkek aklı hayal bile edemez. Yaratıcılığının sınırı yoktur. Ama bunu ortaya çıkartmak için hayatının erkeğini bekler. Hoyratça harcamaz yaratıcılığını. Sadece erkeğine saklar. Bir kadının gerçek erkeği olmayı başarabilmişseniz çok şanslısınız demektir. Çünkü yaşamınız asla sıradan olmayacaktır.

duygu ve düşüncelerine katılırmısınız . ?

Güncellemeler:
bir kadının erkekden daha aklıllı odugunu kabullenirmisiniz ?

0|0
05

En İyi Erkek Görüşü

• Kişilere göre değişir. Akıllı derken herşeyi mantıkla çözebilmek gelir aklımıza buradan da kadınların genellikle mantıkları ile değilde duyguları ile hareket ettiğini düşünürsek daha akıllı olduklarını kabul etmem. Bilim ve fen gibi alanlara baktığımızda önde gelenlerin geneli erkek olduğunu görürüz.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 4

• Evet katılıyorum kadın bir renk gibidir gökkuşağı renkleri ile sana hayat verir bazıları her biri değişik bir dünya sunar rutin hayatlarımıza ama siyahta bir renktir ve bu renke sahip olanlarda hayatını karartır anca.

0|0
    0|0
  • 4 seneyle sınırlıymış.sonra vagonlar ilerlesede hızını kaybedermiş .yeterki ikmal yapılacak yerde durmayıp makas değiştirilmesin.evlikten bahsediyorum.

0|0
    0|0
  • katıldım bile..

0|0
    0|0
  • kızı çözen alır

0|0
    0|0
Yükleniyor...