İşte Baros'un yeni takımı

baros da gitti Al-Sadd'a 3 milyon 250 bin euro alcakmıs takımdan barosu al-saad'a 5 milyona satması iyi bir olay ama kalsa daha mı iyi olurdu ?

Güncellemeler:

0|0
1|14

En İyi Erkek Görüşü

• adam miladını doldurdu gitmesi doğru tercih çok sakatlanıyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• yazik oldu barosa harcadilar ben galatasarayli degilim ama onu izlemek keyif veriyordu cok iyi oyuncu galatasaray kiymetini bilmedi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• son senesinde harcadılar

0|0
    0|0
  • Yazıklar olsun şu takıma Bir daha Baros gibi golcü gelmez Terim bu adamı resmen harcadı bu adamı takımdaki en sevdiğim oyuncuydu bir golcü nasıl bu kadar kolay harcanır?Bu arada bu haberi nerden öğrendin?

0|0
    0|0
  • resmi site açıklamadan inanmam ben daha trasfere

0|1
    0|1
  • 5 mio EUR ya satıldığına inanamam. bu gerçek olamaz adamlar geri zekalı mı 6 ay sonra serbest kalacak oyuncuya bu kadar para versinler

0|0
    0|1
  • Dersin belki pay alacak.. Bize ne kime ne elalemin parasından? Takım muhasebecisi kesildi herkes.

0|0
    0|0
  • All sadd bizim kurtarıcımız yaa Allah razı olsun :D 1 senedir top oynamayan adama 5 milyon euro veriyolar :)

0|0
    0|0
  • baros bitmiş.

0|0
    0|0
  • ben severdım tam golcuydu kerata

0|0
    0|1
  • Bu saatten sonra barosun gitmesi veya kalması tartışmalı yapılmamalı baros hangi takıma gitti haberi olmalı.

0|0
    0|0
  • harcadık iz bu admı harcadık ...

0|0
    0|1
  • Baros Galatasaraya 2 gömlek büyük gelen bir oyuncu Galatasaraya daha dandik golcüler lazım

0|0
    0|1
  • Yas kemale ermis, gec olmadan elden cikarmamiz iyi oldu, zamaninda cok iyi oynuyordu.

0|1
    0|0
  • gs de cok kalarak adını lekeledi . gs ye gelen en iyi ikinci oyuncu. birincisi hagiydi.

gitmeliydi coktan. yazık adama

0|0
    0|1
Yükleniyor...