Kendi bilgisayarımdan bir başkasının telefonunu yönetebilir miyim?

Arkadaşlar ben kendi pc'mden bir başkasının telefonunu yönetebilir miyim?

Güncellemeler:
SAMSUNG S5620 MONTE bunun hafızasını resetlemek istiyorum ben.

0|0
1|17

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 16

• Gizli gizli yapman mümkün değil. Öyle bir teknoloji henüz yok. Ancak akıllı telefonlardan uzaktan erişim ile PC'ne bağlanabilirsin.

0|0
    0|0
  • kolay bir sis dosyası atarsın herşeyi silersin hatta ona sms olarak bile atabilirsin bu dosyayı açtığında silebilirsin. :)

0|0
    0|0
  • pc den zor ama o kişinin telefon markası bb ise onun sitesinden yerine bakabilirsin. biraz uzun ama istersen anlatırım. Ama bir başka marka ise ona program yüklersin onunla da izleyebilirsin. Bu da biraz uzun ama onuda anlatırım 1 saat kadar boşum:)

0|0
    0|0
  • Herkes herkesin telefonunu yönetsin. Yok öyle bir dünya...

0|0
    0|0
  • İsviçreli Bilim Adamları duymasın; kafalarını duvarlara vururlar, ''kimlere hizmet ediyoruz ulan biz!'' diye..

0|0
    0|0
  • telin mRka modeli onemlibtabi bi ara teamviverin mobil icin olaninivgordum vfakat o yeneteceginin kisinin haberi olmamasi imkansiz

0|0
    0|0
  • Evet bi çeşit programlar var yönetmeye fakat aksi telefondan bilgisayarı yönetiyosun :)

0|0
    0|0
  • sana tek cozum telefonun format kodunu bul o tele yaz yada hafiza kartini cal tutmazsa gel XD o_O

0|0
    0|0
  • evet yönetirsin ama ileri derecede sistem bilgin olması lazım ve ubuntu sistemini çözmen gerek

0|0
    0|0
  • Yönetebilirsin o telefon manager programları ile.

0|0
    0|0
  • telefondan pc desen neysede pc den telefon imkansız.

0|0
    0|0
  • üzgünüm mümkün değil böyle bieşy mit bile yapamıyor sen nasıl yapcaksın :)

0|0
    0|0
  • Cevap veriyorum;

Hayır!

0|0
    0|0
  • yönetemezsin yönetsen bile bu suç olur korsanlık olur kimsede bu konuda bilgi veremez vermez sana

0|0
    0|0
  • oha o kadar gelişmedi daha :D pc'Sini yönetebilirsin ama teli halen hayır.

0|0
    0|0
  • yönetrsnde hacker olman lazım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• abim telefonundan bilgisayarını yönetiyordu da bilgisayardan telefon yönetme görmedim duymadım bilmiyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...