En masum en fedakar ilişkinizin hikayesini kısaca anlatır mısınız?

eveetttt doğru cevaplar istiyorumm..hayatınızda en çıkarsız sizi sevdiğine inandığınız en masum en fedakar ilişkinizin hikayesini kısaca anlatırmısınız.. yoksada neden olmadı onuda dinlemek isterim şimdiden teşekkürler..

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

• bu soruyu soranı tahmin edebiliyorum ;)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• çıkarsal bir ilişki arıyorum!

0|0
    0|0
  • Her çıkarsız gerçek sevginin layık görüldüğü gibi bende karşıma çıkan bu tip nadide insanları elimin tersiyle ittim. Sadece dış güzellik uğruna. Böyle de günah çıkarırım...

0|0
    0|0
  • o sevıodu, cıkarcı bırıde degıldı, e bende bısıler hıssedıodum. evlendım anasını satim

0|0
    0|0
  • kısacık mı yok olmaz haksızlık olur bu sanki ama yapmadığı yoktu fedakarlık adına ama tamamen saf ve temiz biri lazım kafandaki ilişkiyi yaşamak için çıkar gözetmemek ve karşılıksız sevmeli bi müddet arkana bile bakmadan...

0|0
    0|0
  • Kısacası ;

"Hayatımda en çıkarsız beni sevdiğine inandığım en masum ve en fedakar ilişkimin hikayesi"

0|0
    0|0
  • Ben anlatmayayım o kişi anlatsın o da buralarda bir yerde zaten.

0|0
    0|0
    • anlatsın da dinleyelim :)

• Pek anlatacağını sanmıyorum. Evli barklı kadın olmuş şimdi çocuk falan bekliyor diye duydum.

• o zaman sorumuzu geri aldık...

• Daha olmadı,olunca anlatırım :P

0|0
    0|0
  • özelime girme lennn :)

0|0
    0|0
  • Anlatsam kitap olur. Gerekless...

0|0
    0|0
  • sırf onun yüzü gülsün istedim o gülerse bende gülerim dedim..ama bi baktım ki kendim yok oluyorum..HAYAT İŞTE...

0|0
    0|0
    • sevmediğin içinmi

• sevdiğim için yok oldum..tanıdıkça anlıyorsun hayatı insanları

• böyle parmakları var tırnak falan elim

0|0
    0|0
  • Öyle bir hikayem olmadı ama olmasınıda isterdim derbişim=)))))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• 4 senedir beni seven biri var, onun için çok üzülüyorum keşke hayatına biri girsede beni unutsa diyorum. Benimde bundan 3.5 ay öncesine kadar 3.5 yıllık bir ilişkim vardı. Bu ona rağmen beni sevdi, hiç karşılık beklemeden ne olursa olsun hep seni bekleyeceğim dedi. Kötü günlerimde herşeye rağmen yanımda oldu. Sırf benden nefret etsin diye ağır laflar ettim ama o hiç vazgeçmedi hep masumca sevdi.. Şimdi bile gel desem gelir ama işte insanın içinde başkası olunca başkasını gözü görmüyor.

0|0
    0|0
  • ortaokulda bi arkadaş vardı. her tenefüz ketçaplı cipso yerdik. benim param biterdi ondan alırdık onunki biterdi benden alırdık. al sana çıkarsız bi ilişki

0|0
    0|0
    • iyiymiş yaşasın cips kardeşliği ;)

• bir de yerdik yerdik kilo almazdık en güzel tarafı o :) şimdi haşlanmış yumurtaya talip. kilo almayalım aman sağlıklı beslenelim diye aç geziyoruz :D

• :D

• Senin çıkarsız sandığın herşeyin ardında şeytan gülüşler yatıyor..

0|0
    0|0
  • Hep bir şeyleri "çıkarmak" için uğraştık genelde!

0|0
    0|0
Yükleniyor...