Fitness sporu hakkında?

Daha önce 8 ay spora gittim.1 ay mecburiyetten ara vermek zorunda kaldım.1 hafta önce tekrar yazıldım. Yazıldığım günder beri adam sürekli koşturuyor beni. Ne zaman ağırlığa geçicem diye sorduğumda vücudun alışsın biraz cevabını verdi. Zaten her türlü ağırlık altına girdim mi 1 hafta ağrılar olacak vücutta. Ben de dedim artık koşmayacağım ağırlığa geçicem diye. Yani biraz saçma yaptırdığı sizce de öyle değil mi az çok biliyorum sporu temelim var. Kilom olsa tamam diyeceğim ama kilolu da değilim. Sporda birisine sordum ne zamandır koşuyorsun diye.10 gündür koşuyorum dedi. Sizce de saçmalık değil mi? Tamam 1-2 gün koşulur alışırsın anlarım da 10 gün nedir. Ben demesem adam beni de 10 gün koşturacaktı.

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• iyi yaptın.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• 10 gün fazla da en azindan 1 hafta kaslarinin alismasi icin normal bence kosturmasi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• koşmanın nedeni vücudundaki oksijen sirkülasyonunu maksimuma çıkarmak. Bende 1.5 yıldır spor yapıyorum ne zaman 2-3 hafta ara versem ilk döndüğüm hafta sadece kardiyo yaparım

0|0
    0|0
    • anladım da 10 gün fazla değil mi sizce de? Ben az çok bilmesem diğer çocuk gibi beni de 10 gün koşturacak.

• ya 2gün 3 gün ne farkeder dostum. Vücudundaki oksijen dönüşümünü ne kadar arttırırsan ağırlığa başladığında aynı oranda o kadar çok geri dönüş alırsın

• 8 ay ftness yapan adam 1 ay aradan sonra zaten gıdıpte hocaya napıcam dıye sormaz kaldıgı yerden devam eder..

0|0
    0|0
  • Derhal orayi terk et

0|0
    0|0
Yükleniyor...