Galatasaray Başkanı Dursun Özbekin Sneijder ve Drogba Etkisi Yapacak Dediği Oyuncu Bilal Kısamı?

Dursun Özbek geçen hafta Salı günü taraftarimizi mutlu edecek haberler vereceğiz ve Sneijder ve Drogba etkisi yapacak bir oyuncu alacağız demişti ama Galatasaray bu hafta sadece Bilali açıkladı ve Hamzada bizim transfere ihtiyacimiz yok elimizdeki degerleri kullanacagiz dedi Dursun Özbek neden yalan konuşuyor? Hamza Hamzaoglu sizce Umut Olcan gibi süper starlari tekrar kazanabilecrkmi

Güncellemeler:
Ben sallasam ne olacakki gerçekler ortada. Fener Naniyi alıyor Gs bilali;)4. yildizi taktiniz eyvallah tebrik ederiz ama geçen senede kötü oynayarak Şampiyon oldunuz bu sene Fenerbahçe çok güçleniyor Gs ise yerinde sayıyor gelecek sene Kadıköye gelmeyin bence;)

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• Bilal Kısa transferiyle neyi amaçladıklarını merak ediyorum :D

0|0
    0|0
    • Birlo çok gol atar

• aynen kariyer toplamında 5-10 gol atmıştır, galatasarayda 2-3 tane atsa çok sayılır :D

• Sneijderden iyi hahahah

Erkekler Ne Diyor 8

• spekülasyonlar hemen hemen her transfer dönemi olur. Sonuçta takımı biz yönetmiyoruz elbetteki yöneticiler en doğru hamleleri yapacaktır. Ayrıca FFP gereğince yıldız transfer zor gözüküyor

0|0
    0|0
  • Çünkü kadıköyde sizin mezarınızı kazacağız. Sneijder hatrick yapar bir de ayıya bacak arası atar :D

0|0
    0|0
  • bugün açıklandı NTV sporda. sabri ile 1+1 sözleşme imzaladı

0|0
    0|0
  • GsStore Birlo Formalarını satışla cıkartmış :D

0|0
    0|0
  • dursun başkana güvenmiyorum

0|0
    0|0
  • Hayaller ibo hayatlar bilo :D