Biz Arena için Ali Sami Yen'i verdik diyolar ama adamlar gelip stada bu stad GSGM'nin malıdır tabelasını asıyo o nolcak :D?

Ali Sami Yen gibi bir stada karsilik Arena veriliyosa Fenerbahce Saracoglu'nu verse nasil bir stad yaparlar acaba

Güncellemeler:
Erdoğan Bayraktar açılışta ne konuşmuştu öyle kıçınıza alacak donunuz yok size stad yaptik der gibi konusmustu :D

0|0
2|9

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Ali Sami Yen galatasarayın değildi ki devlete versinler. oda devletindi. Türkiyede stat tapusu olan tek kulüp FENERBAHÇE

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Yine costunuz sen ve diger 25 29 yas aralikli hesaplar 😂😂 hayirdir?

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 8

• Sıkıştıklarında laz takımı alıp Tayyip abilerinin elini öpmeye gidiyorlar zaten

0|0
    0|0
  • Sizide anliyorum dostum normal karsiliyorum kolay degil :)

0|0
    0|0
    • Bnde sizi anliyorum su topunda cok basarilisiniz tayibe bir yalakalik daha yapsinlarda bir salon hediye etsin size ne öyle sığıntı gibi :D

• Tm dostum bisey demiyorum kolay degil :)

• Tayipten daha cok gidiyo sizin yöneticiler saraya :D

• Bütün statlar gsm nin bunlar bahane senin bence GS ye bir yaran ya da kuyruk acın var

0|1
    0|2
    • Yok ne kuyruk acım olcak sen çok mu seviyon Fenerbahçe'yi sanki ama adamlar gelip gsnin stadina koyuyo bu tabelayi niye ali samiyende böyle seyler olmuyodu..

• Bir tabelamı seni bu düşüncelere getirdi rica ederim sen kimseyle futbol tartışması yapma

• tezat

0|0
    0|0
  • Patlamaları başladı avrupayada rezil olacaklar daha dur bunlar ıyı gunlerı

0|1
    0|0
  • Hacı ya bende sevmiyorum gs yi ama saçmalama sanki stada karşılık vermişler gibi orayı. Bilipte dalga amaçlı yazdıysan tamam da stada karşılık değil arsadına karşılık alındığını filan sıkıntı var 😃

0|0
    0|0
    • Stad derken stadin arsasini diyoz zaten yoksa gecekondu gibi stadi ne yapacak adamlar..

• Ee saracoğlunu versek muhabbetini niye yapıyon o zaman onun da arsası para eden sami yenin de arsası. Ne üstünlükleri var toprağı daha mı kıymetliymiş 😃

• Vergi borcumuzu sildiler şükür

0|0
    0|0
  • Türkiyede tüm stadlar gsgm'nin zaten.

0|1
    0|0
    • Saracogluna hic böyle tabelalar asılmiyo ama demeki gsgm gs ile tasak gecmek istiyo stad acilisinda da Toki baskani bir guzel azarladiydi gslileri..

• Sıkıntı yok Ankara deplasmanlarinda Fenerli cumhurbaskanina bir gs formasi hediye ederler vergi gibi bide bu konuda artik bir yalakalik is cozulur..

• Cumhurbaşkanlığı sarayını tavaf eden tek takımdı Gs :D

Yükleniyor...