Neden iyi ki varsın dersiniz?

ya erkek arkadasıma dogum gunu hedıyesı olarak 50-60 tane iyiki varsınlı cumle yazıp verıcem ama 30da kaldım.sevgilinize neden iyiki varsın dersiniz ? ''ben hastayken bana pızza yapmıştı ,bana pızza yapabıldıgın ıcın ıyıkı varsın, cumlelerden biri' nolur yardım :(

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• İyiki varsın çünkü Acımı dindirebilecek en keskin ilaç damağımda kalabilecek en farklı tatsın

İyiki varsın çünkü Aklımı alabilecek en hoş rayiha yanımda olabilecek en büyük AŞKsın

İyiki varsın çünkü Gönlüme düşebilecek en şirin dert hayalimi süsleyebilecek en unutulmaz ANsın

Yüreğimi yakabilecek en gür ateş canıma katılabilecek en uymlu KANsın

İyiki varsın çünkü KuLağıma dolabilecek en yumusak ses karşıma cıkabikecek en iyi EŞsin

İyiki varsın çünkü Basıma gelebilecek en tatlı bela aşkıma tutulabilecek en sevimli CANsın

Velhasıl şu fakir dünyamda İYİKİ SEN VARSIN Seni doğurduğu için annenene minettarımmm

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• ilkokul öğretmeni cezası gibi.

bida yapmıcam

bida yapmıcam

işkence etme çocuğa adam gibi hediye al..

0|0
    0|0
    • ne alabilirim ki 1 aydır cıkıyoruz gıdıp bı kazak almak ıstemyorum

• kendin hazırlamak istiyosan mesela bi tane büyük boy puzzle al . puzze lı yap ters çevir arkasına iyi ki varsınlı 10 cümle yaz . Tekrar boz kutusuna koy . yanında da bi çerçeve hediye et . yapsın arkasını okusun çerçevelesin duvarına assın aklına gelsin çevirsin okusun özlesin ...

• o puzzleda ne resmi olcak ama oda bi sorun

• türkçe yaz cevap verelim hiç birşey anlamadım

0|0
    0|0
  • bu ney layn :) herif hediyeyi ucuza kapatmış :) helal olsun iyi ayakmıs valla

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• 1aydır çıkıyormuşşun bide hayır olmaz iiyikı varsın yaz not olarak ama 50 tane falan değil. saat al parfüm al kazak al ama o saçma

0|0
    0|0
  • beni seven biri bana sürekli iyiki varsın deyip duryor..bende bir anlam yükleyemedim..ama huzur veriyorsun iyiki varsın diye yazabilirisin

0|0
    0|0
    • o tarz seylrı yazdım zaten huzur verdıgın ıcın guven verdıgın ıcın falan fılan ne hedıye onerırsın?

• aslında fazla romantik takılmışsın..keşke o kartları vermeseydin...bence parfüm olabilir..kendi beğendiğin mesela...yada bir saat olabilir.

• yok vermedım zaten dogum gunune 15 gun var

• Yokluğu kötü hissettirdiği için.

0|0
    0|0
  • çünkü varlığında fayda vardır

0|0
    0|0
Yükleniyor...