Bazıları 1911'deki 7-0'ı bilirlerde niye FB'nin 1959 öncesi 9 şampiyonluğunu bilmez ya da bilmek istemezler?

Ingilterede ligler baslayali neredeyse 150 yil olacak bizde hala 60 yil anca oluyo yunanistan bile bizden onde cunku adamlar ulusal liglerini sayiyi bizim tff saymiyo sadece bjknin 1957 ve 58'deki sampiyonlullarini sayiyo onlari saysa Fenerbahce 28 sampiyonluk gs daha 21-22'lerde demek lefterler zeki rizalar gazozuna oynamis NOT:Gs Real Madrid'i bin dokuzyuz bilmem kac yilinda 7-0 yenmis kesin bilgi yayalim :))

0|0
3|7

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Slavia Prag 12-0 Galatasaray

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ya başarılarınizla konusmak en iyisi hem fb hem gs hem bjk icin.

0|1
    0|1
    • Sike olayı çıktı gsnin 36 puan fark yediği Fenerbahce ve Trabzonspor'un kadrolari dağıldı gs 2 yil üst üste beleş şampiyonluklara kondu yine Fenerbahcenin denizlide son hafta kaybettigi bir şampiyonluk var hala şaibeli Fenerbahcenin şampiyonluklari hep hiçe sayılıyo

• Yok kız ne sataşması takılıyoruz öyle

• Eskilerle avunmayı boşverin şimdiye bakın bence. ;)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• GS sampiyonlugundan sonra bu sorular gundemde yine Bjk ninde sayılmaması normal olurdu cunku cok farkliydi ozamanlar Bjk ye sampiyonlugunu saydilar yanlis olan bu ama saysinlar saymassak ztn iyice geride kalirlar.

0|0
    0|0
  • kaptanın gemiyi kıyıya getirdi mi getirmedimi ona bakar, denizde kimlerle boğuştunu umursamaz bilmek istemez...
    ama türkiyedeki en büyük takım fenerbahçem onuda herkes bilsin yani :D

0|0
    0|0
  • nedense 4. yıldızı Galatasaray takınca şu konu gündeme geldi bu da ayrı bir ironi

1|1
    0|1
    • Ben bunu hep söyledim zaten ama diyelim ki gsnin şampiyonlugundan sonra gündeme geldi bu gercekleri yine değiştirmez buda bir baska trajedi..

• haklısın

0|0
    0|0
  • Beşiktaşın 1959 öncesi 1 şampiyonluğu verildi. Fenerbahçenin ki neden verilmez anlamıyorum

0|0
    0|0
  • Görmezden gelirler

0|0
    0|1
Yükleniyor...