Sevgilinize güzel bi sürpriz yapacaksınız, onu mutlu edecek ne yapardınız?

hiç fark etmez evlilik teklifi yapmak istediğiniz de seviğililer günü nü kutlamak istediğinizde yada yemek yemek istediğinizde ne yapardınız ama sonuç mutlu son olmalı bu soru daha çok erkek arkadaşlarım için geçerli ve bayan arkadaşlar için de meraklandırıcı bi soru

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• süpriz yapmak zor iştir :) bi kere sewqilinin fedakar arkadaşları olması şart..illa para harcamak, devasa romantik adımlar atmak, çok büyük zahmetlere girmek gerekmez, sevgiliye hoş bir sürpriz yapmak için.mühim olan şaşırtmak ve bir gülücükse, her durumda, her şartta yapılabilir güzel sürprizler.

alın elinize şimdi bir de kalem. aldınız mı? tamam.her şeride ayrı şeyler yazıyoruz şimdi. onu mutlu edecek, kalbinizden geçen şeyler. belki sevgi sözcükleri, belki güzel anılar. her biri farklı cümlelerle dolu şeritler oluşturmak görevimiz. örneğin birinde "her şeyimle senininim, kalbimdesin." yazarken diğerinde "ilk çıktığımız tatili hatırlıyor musun? hayatımın en güzel tatiliydi. nicelerini yaşarız umarım. hep benim kal. seni seviyorum.." gibi gibi. orasını siz bileceksiniz, ben değil. romantik sözlerinizin arasına esprili şeyler sıkıştırmak, sadece sizin bildiğiniz, aranızda şifrelenmiş eğlenceli şeyler yazmak da güzel bir tercih olur. tamam mıyız şimdi? şeritler hazırsa, eğlenceli kısım başlıyor.

sevgiliye çaktırmadan birini cüzdanındaki sık kullanmadığı bi bölüme sıkıştırıyoruz minicik katlayıp. birini yastığının altına, birini cd çantasına, birini ceketinin cebine, birini çamaşır çekmecesine, birini fotoğraf albümünün arasına, birini duvardaki posterin arkasına yerleştiriyoruz. anında göremeyeceği, alakasız zamanlarda bulacağı noktalara yani.

hiçbir şeyden haberi olmayan sevgili, bir gün fotoğraf albümünü açıp notunuzu buluyor sonra. cüzdanını düzenlerken minik notunuzla karşılaşıyor. taşınırken posteri söküyor duvardan, yere üzerinde sevgiyle yazılmış satırlar olan bir not düşüyor... gülümsüyor, sizi anıyor, mutlu oluyor, özel hissediyor.

zor mu bu? değil. uzun vadede mutluluk veriyor mu? veriyor. sevgili şaşırıyor, gülümsüyor, size olan sevgisini tekrar tekrar farkediyor mu? ediyor. ee? bir sürprizden daha ne bekliyoruz ki?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Ona desem kı senın tutugun futbol takımını artık bende tutuyorum.. Sevıncten kalp krızı geçırır ölur :))) Onun ıcın şakasını bıle yapmıyorum :P

0|0
    0|0
  • ben dogum gününde gazeteye ilan vermişim hem herkes ögrendı aradı dogum gununu kutladı hemde acaıp hava yptı :) çok mutlu oldu bı parı yapsam bu kadar kışı gelmezdı sanırım boylesı daha ıyı oldu :)

0|0
    0|0
  • onu bir saatliğine dünyanın en mutlu insanı yapabilirim ;)

0|0
    0|0
  • yakın tarihli bir maç bileti

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Arkadaşlarının arasında birden "oooooooo" dedirticek bir şey yapardım. Tatlı bir utandırma, sevindirme..vs. Sınıftayken çiçekçinin ona sevdiği bir çiçeği getirmesi..

Ayrıca çocukluğunda içinde kalmış, yapamadığı bir şeyi beraber yapmayı ekleyebilirim. :)

0|0
    0|0
  • rengarenk uçan balonlar alırım evinin önüne giderim camdan baktırırım bakınca uçurur seni seviyorum diye bağırırım :)) gibi çok seçenek var...

0|0
    0|0
  • Evinden Alırım (Kapıda Çiçek) Yemeğe Çıkarız Hoş Sözlerler Muhabbet Falan Filan Öyle Gider... Bu Arada Teşekkürler Sayende Bir Doğum Gününü Hatırladım Süpriz Yapacağız :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...