Giysi ve dış görünüş sizin için ne kadar önemli?

giyim tarzı istedigniz gibi değil ama artist gibi bir tip var yada ikiside yerinde yada tip yok ama kıyafet tarzı ve uyumu tam istediginiz gibi bu secim yapmanızda ne kadar etkili olur benim kendimce bir tezim var bayanların secim yapması konusun da bankaların yada benzer çeiştli kurulşların eleman alımı amacıyla yaptıgı mülakatlara benzetiyorum bu ilişkiye başlama muhabbetini giyim tarzı ve tipiyle ilk aşamayı geciyor sonra muhabbetiyle ve karakteriyle de okeyinizi alırsa Allah mesut bahtiyar etsin diyorsunuz öyle değil mi ilk önce yukardaki saydıgım seylerin size ne ifade ettigini belirtin sonra tezim hakkındaki yorumlarınızı alayım dogrumudur değilmidir dogruysa ne kadar dogru hatalıysa hatayı nerde yapmısım

0|0
7|8

En İyi Kız Görüşü

• şimdi şöyle bişey var ki bir insanı tanırken gördüğümüz ve algılarımızın içine giren ilk şey dış görünüş.insanda ilk intiba denilen şey ilk 3 saniyede oluşur.ve bunun büyük bir kısmı dış görünüş sayesinde olur.ne kadar önemli olduğunun herkes farkına varmıştır herhalde.ama tabiiki bir insanın dış görünüşünü bepenmezsin.sonra tanıdıkça kişiliğinin dış görünüşünü seversin o ayrı.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• giyim tabiki önemli ama marka değil önemli olan giysinin vücuda yakışması

0|2
    0|0
  • Giyim önemli tabi bi insanı ilk gördüğünde tanımadığın icin ilk ona dikkat edersin secimler hep iyi giyinen tarafta olur

0|0
    0|1
  • doğru bir genelleme

0|0
    0|0
  • Önemli tabiki fakat öncelik bunlar değil

0|0
    0|0
  • Giyim ve müzik tarzı en çok dikkat ettiğim şey insanın kişiliğini yansıtır

0|0
    0|0
    • peki tezim dogrulugu yansıtıyor mu sence

• Müzik tarzı mı? Mesela ben karadeniz müziğinden başka birşey dinlemem. Bu ne oluyor şimdi?

• Benim tarzıma uymadığını gösteriyor :D

• önemli. ilk aşama dış görünüşün okey alması sonuçta, beğenmediğim adamla ne işim olur.

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 8

• 0|0
    0|0
  • Ben şahsen giyimine cok özen gösteririm herkezde güzel giyindigi mı söyler giyim tarzı bir bayanda dikkat çektiği gibi günlük yaşantınızda da önem taşımakta gittiğiniz mekanlarda bakışlar ve davranışlar farklı oluyir

0|0
    0|0
    • öyle tabi hocam haklısın ama ben takım elbise içinde sıkılıyorum rahat edemiyorum sahsen resmen psikolojik baskı unsuru oluyor üzerimde diyebilirim ama bayanlarda bir değişk bakıyor orasıda bi gerçek

• giyimi temiz ve düzenli olursa tabii ki kişliği hakkında ipucu verebilir.

0|0
    0|0
  • nice insanlar gördüm üstünde elbisesi yok nice elbiseler gördüm içinde insan yok

0|0
    0|0
  • Bir kadında ne güzelliği ne iç güzelliği nede vücudu ilk nasıl giyindiğine bakarım :)

0|0
    0|0
  • çok yer tutmaz önceliklerim arasında

0|0
    0|0
  • doğru düşünüyorsun katılıyorum.İlk imaj önemli elbette

0|0
    0|0
  • giysi ve dış gorunume onem verırım varoş varoş gezmemek gerek

0|0
    0|0
    • kendisine bakıyorsn ama bir içim su yinede tavsiyelerimle kendisine yardımcı olurum ne de olsa demez misin

Yükleniyor...