Şampiyonlar ligini bu sene kim alır sizce?

Arkadaşlar şampiyonlar ligini bu sene kim alır sizce ? Şu takım alırsa neden alır? Yorumlarınızı bekliyorum?

• Real madrid
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Barcelona
    50% (1)14% (1)22% (2)Oy Ver
  • Bayerh münih
    0% (0)57% (4)44% (4)Oy Ver
  • Manchester united
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Bu balla gs alırsa şaşırmam
    50% (1)29% (2)34% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• barcelona yı kım elerse surprız olur onlar baska bı se oynuyor cok sanşsız olmaları lazım gecen senekı chelsea macları gıbı onun harıcınde bayern real ve manu cok saglam takımlar dortmund guzel futbol oynuyor ama cok zor barcelona her sezon oldugu gıbı en buyuk favorı

0|1
    0|0
    • Bayern münihin barcadan daha saglam oldugunu düşünüyorum.

• öyle olmadıgını derken panpa ?

• yorumum sana degıldı ama neyse genelleme yapma bız bılıyoruz kım destekledı kım desteklemedı rahat ol sen

Kızlar Ne Diyor 1

• barcelona havada karada alır.

0|1
    0|0
    • :D:D:D:D futbolu baya takipmi ediyosun :D.

• agresiflik değil, atılan yoruma verilebilinecek tek cevap oydu.

• tamam kızma >üç

Erkekler Ne Diyor 8

• bence Dortmund alır diyorum 2. favorimde Barcelona.

ama bakıyorum ki Galatasarayın şampiyonlar liginde tur atlaması bazı arkadaşlara dokunmuş içlerine oturmuş. naapalım büyük takım olmak böyle bişey işte küçük takımlar tarafından kıskanılır sürekli...

0|1
    0|0
    • niye kıskanak panpa? gs avrupa ligi ayarında rakipleri sayesinde ıkına ıkına zor bela gruptan çıktı braga dünde top yerine resmen gsyle oynadı ama gsli balıyla yine galip geldi asıl komedi şimdi başlıyor bayern dortmund barca gelsin güzel totonuza yazık olucak.

• yargıtay bişeyi onamadan kimse lavaboya bile gidemez ezik insan,aç bakalım araştır bakalım dediklerim ordan burdan duymamı yoksa gerçek mii,tabi sizin gibi ezik insanlar kabul etmezler bunu,ergun gürsoy bile kabul etmesine ragmen,malatyasporlu oyuncular bile televizyonlarda kabul etmesine ragmen ezikler sizi,siz türkiyedeki en çamur kulupsünüz.

• siz alnınızdaki lekeyi demizlemeden bir başka takıma laf edemezsiniz şikeciler...

• Gs seni sevsin.

0|2
    0|3
    • niye küfür ediyosun ? Her başlık açana modsun diye küfür mü etme yetkisidemi veriyolar?

• seni sevsin diyerek ne demek istediğini çok iyi anladım.

• Artist artist Gsyi aşağılarsan alıcağın cevap bu olur ne bekliyodun

• bayern münih rahat alır .

0|1
    0|0
    • barcayla kapışırlar ama şuan daha iyi takımlar.

• bayern munich bu sene durdurulmaz gibi ama futbol bu hersey olabilir

0|1
    0|0
  • kımse alamadan dünyanın sonu gelir :D

0|2
    0|0
  • dortmund alacak bu sne

0|1
    0|0
  • Galatasaray alır ama biraz daha ruha ihtiyacımız var;)

0|0
    0|1
  • üşüşür şimdi Cimbom alır diyenler

0|0
    0|3
    • o ballılar ancak kendini kandırırlar dün braga resmen top yerine gsyle oynadılar ama yine gs yendi avrupa ligi ayarında bi grupta zor bela rakipler sayesinde gruptan çıktılar ezikler.

• sen bu soruyu bu yuzden mı sordun korkma bız alamayız kupayı rahat olun boyle syler yapmanıza gerek yok

Yükleniyor...