FB de yabancı kaleci görmek istemiyorum mertler volkan babavanlar ertuğrullar boşuna yetişmiyor sizce?

Volkan kötü diye niye yabancı kaleci kabul etmiyorum her daim Türk kaleci bugün mili takıma her zaman en iyi kalecileri FB vermiştir

0|0
27

En İyi Erkek Görüşü

• Tamam da, sen Avrupa'da iddialı olmak istiyorsan mecburen disiplinli ve iyi bir altyapı eğitimi almış kalecilere yönelmen gerek. Türkiye'de adamlar 25'ine kadar forma şansı bulamıyor ki kendilerini geliştirsin.30'dan sonra açılıyorlar, o da 1-2 sonra düşüşe geçiyor yaştan dolayı.

0|0
    0|0
    • Rüştü bir parladı barçaya gitti volkan 2008 de bir coştu en iyi kaleciler arasında aday gösterildi son 3 senedir gs gidiyor varsa yoksa muslera

• Ayrıca, böyle bir iddia falan mı var? Transfer dedikodusu, yönetime yakın yazarların iddiaları falan?

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Azizin torpillileri hep :D o yüzden :D

0|0
    0|0
  • Doğru söylüyorsun bence de.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Ahlaklı futbolcularda verseniz keşke
    https://youtu.be/zeIbTpdjjww

0|0
    0|0
    • Hahahahhah 2 gün önce halısahada aynısını ben yaptım volkanı severim volkanın b*k gibi kalecilik yapma sebebi arkasının rahat olması

• G*tüyle küçük melonun golünüde tutsaydı 😃

• bende istemiyorum ama volkan da kendini toparlamalı kanser etti bizi. kalecilerimiz mert ve ertuğrul olmalıydı

0|0
    0|0
  • Her zaman en iyi kalecileri FB vermiştir ama bizim fatih hocanın düşmanlığı yüzünden kullanan yok, bunuda düşün :)

0|0
    0|0
  • Volkani hemen gömdüler bnce gerek yok kaleciye düzgün bir kadro kurulmaya bakılsın tutupta mandada ospina gelecekse gelmesin Volkan oynar zaten..

0|0
    0|0
  • Bu saatte spor neden abi?

0|0
    0|0
  • Mert yakında GS'ye geliyor aga :D

0|0
    0|0
    • Hikaye be adam hıçkıra hıçkıra ağladı

• aga belki hayal kırıklığından dolayıdır, istediği performansı sergileyemediği için ağlamıştır. Belki de takımla alakası yoktur. Ama nese bakalım gelecek mi yakında kesinleşir zaten

• @zorlurakip Mert açıklama yaptı, gs ve trabzona gitmeyeceğim diye, boşuna beklemeyin, o adam bizi satmaz.

Yükleniyor...