Vücut geliştirmede yapılmaması gerekenler neler?

Sizce neler yapmamalıyız sağlımıza zararlı hangi konular ve her konu olabilir yapanlar iyi gelişim sağlayanlar formulleriniz neler

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• bi kere ciddi sekilde yemek yemeyi düzenli yapmak zorundayız ..Ekmekten uzak durmak sart onun yerine yumurta yiyebiliriz ama sarısını yememek saglık icin daha ideal ... cok acıktıgımızda ceviz tarzı seylerle karnımızı tok tutabilirz ki yumurta gercekten tok tutmaya yarıyor ve acıkcası .. aksam 6dan sonra yemek yememeliyiz... cok acıktıysak meyveyle tedarik etmeliyiz... spor duzenli yapmak gerekir ... her gun yapamıyorsanız bile gunde 3 gun ... en az yapmak gerekir... ve bunuda kendi basınıza yapmak yanlıstır hatta dogru cekilmeyen bir mekik kilo vermenize neden olmaz sadece vucudunuzun bozulmasına neden olur..

0|0
    0|0
    • ben spora gidiyorum ama her konuda tabi cinsel yanıda var bunun besin önemli tabiki ama öğrencilik besin dinlemiyor aynı tarz şeyleri yemek zorundayız

Kızlar Ne Diyor 2

• güç harcarken nefes verilir aksini yapmak sakatlanmaya neden olabilir ısınmadan ağırlık çalışmakda iyi değildir birde kendine proğram hazırlamalısın kafana göre yapma bu proğramda hareketler kadar alacağın besinde önemli

0|0
    0|0
  • ısınmadan 50 kiloluk haltere abanmak, akabinde kolların kilitlenmesi.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• bu araştırılması gereken ve çok dikkat edilmesi gereken bir konu. Vg ucu açık bir deniz gibi.. O yüzden iyice araştırman veya sana destek olabilecek bu alanda gerçekten bilgili bir hocadan yardim alman gerekir. Buraya sığdırabilecek bir şey değildir. Sen ortaya vücudunu koyuyorsun. Bu bir yazıyla veya bir sayfayla olacak bir iş değildir

0|0
    0|0
  • Şu yazdığın burada cevaplanacak konu değil.. Yurt dışı bazı makalelerin çevirisinin yapılıp eklendiği vg. siteleri var.. Ciddi emek harcıyorlar.. Biraz araştırma hatta uzun yazıyı okumak ve üstünde çalışmak ister..

0|0
    0|0
    • zaten baya araştırdım burada başına gelmiş tecrübeler daha yararlı olur çünkü yaşayarak bilinen okunandan daha iyidir bana göre

• proteğini iyi alırsan birşey olmaz ayırca birdende 50 kg kaldrmaya gerek yok ilk bar sonra kilo

0|0
    0|0
Yükleniyor...