Söz konusu sizi gerçekten seven bir insansa eğer?

Ciddi bişeyler yaşamak için hazır olmadığınızı düşünün, fakat bu sırada siZi gerçekten düşünen,sizi sevdiğinden gerçekten emin olduğunuz, size zarar gelmesini asla istemeyn birisi var fakat siz daha olgunlaşamadığınız içim abuk sabuk davranışlarınız yüzünden bu şahısla kustunuz, günlerdir sizi arayıp sormuyor bile oysa eskiden olsa dayanamazdı, ne yapardınız bu durumda? Aklınız başka bi taraflarda olsa bile yokluğunu hissedermiydiniz,kaybetmeyi göze almaZmıydınız, yoksa havayiii hareketlere devam mı ederdiniz?

Güncellemeler:
Ustelik bu sahisa sizde deger veriyorsunuz, fakat daha olgunlasmadiniz, ciddu bisey istemiyorsunuz..
olgunlasamayan ben degilim arkadaslar belirtiyim:)

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• 21 yaşmı küçük sence bir şeyleri anlamamk için?

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• olgunlasman icin daha ne kadar zamana ihtiyacin var ?

0|0
    0|0
  • Ciddi birşey istemıyrsan uzak dur. Küçüğüm flörtlere açıgım ama evlilik olmaz diyorsun ama sevmekten korkuyorsun. Ayrı hayatlar zor da olsa daha güzel gibi

0|0
    0|0
  • sen aşkın adaletinin kararından parmağın kesilmemiş... kanın akmamış senin... yaparsın tabi...

el yumruğunu yememişsin kendi yumruğunu balyoz sanıyorsun...

bigün o cocuk intizar etmese bile karşına cıkar... umarım bişey anlarsın...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Olgunlaşmaktan zıyade sevgısı yetersızdır..

0|0
    0|0
  • olgunlaşamadığıma kim karar veriyor ki? ya da söz konusu kişi sensen niye böyle bir karar veriyorsun? o kişi niye daha olgun olsun. birşey yapmam, aramam yani. öyle davranmışsam, beni tam olarak anlamamıştır duygularımı gerektiği gibi yaklaşamamıştır. öyle yaklaşsaydı ben de savunmaya geçmezdim ya da onu sınamaya...

0|0
    0|0
  • Aynen devam ederdim seven taraf ben değilsem

0|0
    0|0
Yükleniyor...