Arkadaşlar kilo problemi yaşıyorum önerileriniz neler?

ewt arkadaşlar ben anlatmaya başlıyorum. basenlerim balon gibi fakat vucutumun üstü normal boyutta. buda beni deli ediyor. arkadaşlarım yüzümün güzel olduğunu söylüyorlar fakat hoşlandığım adamın kız arkadaşı benden daha güzel ve fizik mükemmel. benimde buyüzden fiziğime önem vermem gerekiyor. cünkü hoşlandıgım kişi yakın arkadaşımın kuzeni. oyüzden benim acilen kilo vermem gerek lütfen bildiklerinizi benimle paylaşın :))

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle merhaba kendini tok tutucak şeyler yemen gerekiyor sabah uyandığında yulaf ezmesiyle sütü karıştırıp yiyebilirsin yulaf su emer midende şişer ve tokluk hissini arttırır öğle yemeğinde salata yemelisin bol cesar salatası gibi salatalar yararlı olucaktır bol peynirli salatalar yiyebilirsin peyniri yağsız olucak ama, akşam öğününde çorba çavdarlı ekmek ve lapa pilav ızgara tabuk yiyebilirsin ara öğünlerde yani ana öğünlerin arasında açıktıklarında kuru meyveler, badem, kaju, fındık yiyebilirsin. Yoğurt yiyebilirsin light yoğurt olsun içine muz ve bal katabilirsin beslenmen hakkında bunları söyleyebilirim eğer başka bir şey sormak istersen mesaj atabilirsin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Az yeee

0|0
    1|0
    • az yemeyi denedim fakat herkes genetik olduğunu söyledi :((

• yüzme, squad, yürüyüş-koşu. bide yeme içmeye dikkat et fast food, abur cubur falan yememeye çalış. bisikletin varsa bol bol kullan.

0|0
    0|0
  • Yüzmeyi dene bir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Basen kemik mi yoksa et mi? dokundugunda kemigi hissediyosan yacak bisey yok catin genistir. etse yedigine dikkat et. biberiye ic. bacak calis bisiklete bin squat yap

0|0
    1|0
Yükleniyor...