Ne kadar sürede belli olur?

sıkı bir çalışmayla kilo fazlası olmayan bir bayan karın kaslarını ne kadar sürede belli eder? ortada ki çizgi ne Zaman çıkar yani?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Siki calismanin yaninda duzenli beslenme ve duzgun bir diyette olursa cokta yagin yoksa 4 5 ayda cizgiler cikmaya baslar

0|0
    0|0
    • ya şöyle ki salona yazılalı 3 ay oldu ama karna ciddi manada son 1 aydır yükleniyorum. 1 Yıldır spor yapıyorum ama hep pilates ve cardio Yaptım, kas anlamında ciddi bir yüklenme yapmamıştım kendime. 3 aydır sıkı fitness programı uyguluyorum. kilo fazlam yok, diyet Yapmıyorum sağlıklı besleniyorum ama ona rağmen alt karnım hala var biraz. karnımı çok az içeri çekince kaslarımı net bir şekilde görebiliyorum. açıkçası motivasyonum biraz düştü, sanki hiç olmayacakmış, o alt karın hiç yok olmayacakmış gibi geliyor. beslenmeme de çok dikkat ediyorum tatlı vs çok azalttım haftada 1-2 kere yiyorum sadece.

• Hic bozma moralini bende ayni seyleri yasadim ama duzenli calisma ve saglikli beslenmeyle 7 ayda cikardim tabi sporu birakinca kayboldu hepsi ama olsun iyidir spor yapmak kesinlille :) sana tavsiyem alt karın calısmaya bir sure ara ver ve bacak antrenmanlarini ihmal etme haftada en az 2 gunde mutlaka bel calis karinin ayni bolgesini 48 saat arayla calistir

Erkekler Ne Diyor 5

• Bunun için öncelikle yağ oranınızı öğrenmeniz lazım. Karın kaslarının belli olması için yağ oranınızın en fazla %10olması lazım. Bunun dışında yediğin içtiğinde cok önemli. Yağ yakımını hızlandırmak için düzenli ve sürekli beslenmeniz lazım. Bol su tüketmelisin. Tabi beslenirken günlük alman gereken kaloriden en az -500kalori verirsen yağ yakımına gidebilirsin. Bunları uyguladığın zaman kısa sürede istediğine sahip olabilirsin. Disiplin şarttır. Kolay gelsin.

0|0
    0|0
  • Cok Iyi bir diyet yaparsan, yag durumuna gore 2-3 ay..

1|0
    0|0
  • 6 ay kanks

0|0
    0|0
  • 2 3 ayda

0|0
    0|0
  • Kas diyorsan düzenli çalışmayla en az 5-6 ayı var

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1