Evin önüne kadar takip ettiler. Polise gitsem ilgilenirler mi?

arkadaşlar bugün otobüste gelirken çok kalabalıktı, 3 serseri ama pislik alıyor yüzlerinden,sıkıştırmaya kalktılar o kalabalıkta.bi çocuk yer verdi , hatta çocuğa omuz atmalar falan, sonra otobüste bagirarak konuşmalar,ona buna laf sokmalar.kimse de ağzını açıp birşey diyenmedi. çünkü çok pislik olduklarını belli ediyorlar.

indim otobüsten,onlar da indi laf atarak takip ettiler, hiç dönüp bakmadan bile eve nasıl attım kendimi bilmiyorum. farkettirmeden pencereden baktım bi süre,1saat kadar yani beklediler.

çok ürktüm,gene gelirler mi, polise gitsem ilgilenirler mi :s offf

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• polisi ara tacizden şikâyetçi ol. tacizin cezası ağır.

0|0
    0|0
    • ya sonradan gelmeyecekleri varsa da kinlenip gelirlerse ondan korkuyorum birazda

• kendi basına hayaller kurma. tehdit algıladığında polisi aramaktan çekinme. ayrıca yanına biber gazı al. sokağa çıkınca kabanının cebinde elinin içinde her daim hazır olsun. sen kendi güvenliğini düşün.

• haklısınız. kendi güvenliğimi herseyden önce ben dusunmeliyim.teşekkür ederim

Erkekler Ne Diyor 8

• Keşke hemen polise haber verseydin.Beklediler demişsin çünkü.

0|0
    0|0
  • Çakal dolu ortalık.Abin falan yokmu ? oda olmasa babana söyle mutlaka bunLarın ne yapacağı belli olmaz.

0|0
    0|0
    • tek yaşıyorum malesef ailem başka şehir de.yeni oldu zaten tek yaşamaya başlayalı

• evet hergün duyduğumuz şeyler ama başımıza gelince anlıyoruz ne kadar kötü bir durum olduğunu. teşekkür ederim.bir dahakine sessiz kalmıcam

• Allah yardımcın olsun.

• ailen yoksa bnce polise git ve dikkat et bence inş allah senden uzak tutar o pislikleri hatta herkezden uzak tutsun

0|0
    0|0
    • umarım çok teşekkür ederim iyi dilekleriniz için

• birşey degil ve önemlide degil dikkat et kendine umarm tüm kötülüklerden korur allah seni

• yuh! otobüstekilerde amma tırsak çıkmış öyle,o kadar kişinin içinden biri bile bir şey diyemedi mi?Hangi il bu arada?Polise falan gitsen de ne yapabilirler ki?

0|0
    0|0
    • sorun da büyük bir şehir ızmir ama kimse ağzını acamadı

• galiba, bir de oturduğum semt öyle kötü bir yer değil, sessiz sakin bu tiplerin pek olmayacağı bir yer

• ortalık çakal dolu

0|0
    0|0
  • Polise git ve şikayet et acıma.

0|0
    0|0
  • hobaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

0|0
    0|0
  • Yahu akıl var mantık var polisi hırsız var diyip arıcaksın sokak adres vereceksin onlar geldiğinde bu 3 zalagı göz altına alacak gözcülük yapıyorlar diye

0|0
    0|0
    • sonradan yüzleştirirler adamlar daha da bela olur diye korkuyorum :s

• Rica ederim bol sans

• çok sağolun

Kızlar Ne Diyor 1

• nerede yaşıyorsun ? git polise ne olur ne olmaz.. gerçi uğraşcaklarını sanmıyorum pisliklerinden yapmışlar işte.. ama genede tedbirli olmak lazım.

0|0
    0|0
    • polise bile gidemicek kadar ürktüm,bela olurlarsa

• okadarda değil. polise git sen. gözleri korkar en azından bişey yapmaya kalkarlarsa falan.

• teşekkür ederim aynı şey bir daha olursa hemen gidıcem

Yükleniyor...