Evlenme programlarınıza bakıs acınız nedır?

evet sorum bakıs acınız nedır? ordan bırıyle evlılık dusunurmusunuz?

0|0
10|21

En İyi Erkek Görüşü

• Garanti bankasının ekran versiyonundan başka birşey değil. Evin varmı maaşın var mı işin var mı diye soran biriyle evlenmeye başka ne denebilir ki, asıl bunların çay merasimi rezillik, kurdun eline düşen de oluyor bir otel köşesinde umut aşılamalarıyla başka aşılar karışıyor. Biriyle evlenmeyi düz hayatta başaramayanların kepazeliği , reddi , hatta bir iki programda da yaşanan aynı cins taleplerini göze aldığı , belaltı da değl ayakaltı işler.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Allah düşürmesin diyorum hic te izlemedim ama berberde sıra beklerken izlemek zorunda kaldım bir keresinde adayların hicbirinde de albenilik bir drum yoktu en son care oldugna inanıp gelmiş insanlardan olutgu için heralde adayların cazibe yönünün sönük kalması normal diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • sanırım 180 derece acıyla bakıyorum :)

0|0
    0|0
  • Garibim bazı saf köylü vatandaşlarımın sırtından para kazanıyolar o programın yöneticileri o kadar.

Bazı kaşarlarıda tv ye çıkarıp evlendiriyolar

Amca 74 yaşında gelip diyor ki erkek gibiyim kendime 18 lik 20 kız arıyorum adam kerhaneyle evlenmeyi karıştırdı yani.

Çok kötü.Hiçbirzaman ordan evlenmem ben ömrümün sonuna kadar tek yaşamaya razıyım bile.

0|0
    0|0
  • komedi gülmek için birebir

0|0
    0|0
  • çoğunun amacı popüler olmak. talip filan değil. normalde hiç mi evlenemez ordaki insanlar...

0|0
    0|0
  • Şahsen ben oraya çıkmazdım ve oraya çıkan birisiylede ciddi bir ilişki düşünmem

0|0
    0|0
  • Televizyona komple hoş bakmıyorum.

0|0
    0|0
  • ben düşünmem hepsi medyatik kim kimi beceriyor bilinmezki

0|0
    0|0
  • Evlenmek için tvye çıkan bi kızla evlenmem .

0|0
    0|0
  • Valla değişiyor bazen koltuktan bakıyorum bazen çekyattan arada bir yere uzanıpta baktığım oldu

0|0
    0|0
  • 60 yıl bekar kalsam yine çıkmam :))

0|0
    0|0
  • p**evenkliğin yumuşatılarak renklendirilip millete servis edilmesinin modern hali olarak görüyorum

0|0
    0|0
  • sacma..gereksız

0|0
    0|0
  • Bakmıyorum .

0|0
    0|0
  • Pek iyi bakmıyorum hatta kaldırılmasından yanayım. Ama esra erolun psikoloğu var o hatun iyi:D

0|0
    0|0
  • 45 derece açıyla hafif egik bir şekilde gülerek bakarım :)))))))

0|0
    0|0
  • çılgınlık olarak nitelendiriyorum. saçma buluyorum yani, gereksiz.

0|0
    0|0
  • bakmıyorum...

0|0
    0|0
  • Şöhret olmak isteyenlerin boy gösterdiği programlar.

0|0
    0|0
  • allah oralara düşürmesin.reyting malzemesi olmak istemem.kimse istemez.ama hayat dersidir vs.birebir.özellikle kızlar izlesin derslerini alsınlar.evlenmeden vermesinler :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• insanlar vakitlerini, onları yada türevi beyin yıkama prog.larını izleyeceklerine keşke nitelikli birşeyler izlemeye ayırsa diyorum içimden ve dışımdan..

0|0
    0|0
  • show ya...

0|0
    0|0
  • Saçmalık ya düşünmem hepsi şov peşinde karşı cinsle tanışmak için çok uygun fırsatlar varken tv olayı vahim :(

0|0
    0|0
  • 90 derecelik açı ile bakıyorum :)

0|0
    0|0
  • Hayır saçmalık ötesi. Üzerinde düşünmeye bile gerek duymuyorum.

0|0
    0|0
  • yok ya kepazelik bence

0|0
    0|0
    • hepsıde acık secık 1 ton makyaj yapıp cıkıyor nedense allah dusurmesın:)

• evet ya bir kız var esra erolda 20 yaşındaymış 30 yaşında kadın gibi .minicik etekler giyiyiyor .ne bileyim evlenilcek kız şimdi bu mu oluyor anlamış değilim ben birşey

• Evlilik dusunmem.

0|0
    0|0
  • Kendi bilcekleri..bi dusuncem yok..

0|0
    0|0
  • esra erolda güvenlik görevlisi burak vardı. gitti galiba ona talip olmak isterdim.

0|0
    0|0
  • esra dışında hepsi kalksın bence :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...