Galatasaray final oynayabilir mi?

sizce Galatasaray final oynayabilir mi? cevaplarnızı bekliyrm

Güncellemeler:
hatırlatma yapayım euro 2008 dede milli takımımız kötü başlamştı ve yarı finale yükseldi bence fatih hocanın verdiği ruhla inançla olabilir

0|0
8|59

En İyi Erkek Görüşü

• Fanatik ama gerçekçi bir Galatasaraylı olarak ben pek mümkün görmüyorum, kadromuz bunun için yetersiz. Ha imkansız mı, tabi ki değil. Şans faktörü denen bir gerçekte var. Sonuçta Avrupa daki en büyük başarı en iyi istikrar bizde. Türkiye de Avrupa Galatasaray'dan sorulur, Allah'ın ezikleri ile bunu düzgün ve seviyeli bir zeminde tartışamazsın.

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• benim icin sakıncası yok oynayabilir

0|0
    0|1
  • tabikide oynarrrrr. :)

0|4
    0|4
  • neden olmasın? seneler önce bazı şeylerin mümkün olduğunu yine GALATASARAY göstermedi mi herkese? biraz azim biraz inanç ve tabi ki çalışarak her şey mümkün..sakat sakat oynamayı göze alan bir kalecimiz var ki adam kaleye bedenini değil ruhunu koyuyor..

0|1
    0|1
  • oynar tabiki. hiç şüphem yok

1|3
    0|3
  • muhtemelen rakibler belli ve zor yani pek sanmiyorum finali

0|2
    0|0
  • sorumu bu e herhaldeeeeee...

0|3
    0|4
  • Fanatik bir Galatasarayliyim. Ama ben, final oynayamayacagini düsünüyorum, üzgünüm :/

0|0
    0|1
  • bencede oynar :)

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 58

• şuan için hayal bu

1|0
    0|1
  • xbox ta oynuyor tabi yetenekliysen ve şansında yaver giderse.

0|1
    0|0
  • barcelona bayern real manu bunlar yarı fınale abone bız ceyrek fınalı gorsek cok guzel olur hemen fınale ucmayın daha bu takımın cok gelısmesı lazım bence bu sene fınalden cok sam lıgınde kalıcı olmak gerk bı daha kı senede gruplardan cıkmak buralara gelmek lazım bu devamlılıgı saglarsak yavas yavas oralara gelebılırız tabıkı bırazda barcelonayı ornek alıp altyapıya onem vererek adamların butun futbolcuları altyapıdan ve dunyanın en ıyılerı

0|0
    0|0
  • Burda rakip takımda olupta galatasarayın fınal oynayamacıgını dusunenler var ılk 3 mac kaybettıgımızde guruptan cıkamayacagımızı hatta 0 cekıcegımızı dusunenlerde var bı aksılık olmazsa galatasaray ruhuyla taraftarıyla futbolcusuyla her takıma gucunu yetırıcek sevıyede.

1|1
    0|0
  • Bu soruyu ciddi yanıtlamak için Avrupa Lig'lerini izlemiyor olmak gerekiyor :)

Çeyrek final olabilir çünkü didinebileceği 1.torba takımları var.

0|0
    0|0
  • Bilmem olabilir mi? Dur ben kahine danışayım. Yahu bu soruları hiç anlamam, hakikaten anlamam. Bir de ahtapot meselesi vardı bir aralar. Futbol artık futbol dışında her şey oldu hayırlısı be gülüm..

0|0
    0|0
  • Çok boş beleş yorumlar yapmışlar dostum. Futbolun ne getireceği hiç belli olmaz. 2000 Yılındaki zihniyette bu zihniyetti işte. Hiç değişmemiş zihniyet. Uefayı kaldırdıktan sonra tesadüf demişlerdi. Böyleler işte. Bu zihniyete böyle sorular sorulmaz.

0|2
    0|0
  • buraya yazıyorum. galatasaray bu turu atlayamacak. sen final diyorsun. şubatta görüşürüz. %0,1 ihtimal veriyorum turu atlamasına

0|1
    0|1
  • finale çıkmak için 6 maç var oyanancak (3 rakip)

teorik olarak 3 galibiyet 3 mağlubiteyle bile finale çıkabiliriz

bu saatteen sonra hiç birşey imkansız değil tabi ama

bu oyunla çok çok çok zor

0|0
    0|0
  • daha anadolu takımlarını yenemıyosunuz allahım ya. rastgele 3 5 golle geldınz ılk tura :D dereyı gormeden mayoyu gıydınız a*k :D D:

0|1
    0|2
  • Neden olmasın? futbol bu eskiden takımlar arası belirgin güç farkı olurdu eğer takım güçlüyse kesin kazanırdı ama günümüz futbolunda böyle değil.En düşünmedik takım bile bir çok şey başarabilir.

0|0
    0|0
  • yok artık. kıl payı gruptaa çıkıyorsunuz final diyorsunuz.

oynar rüyalar liginde oynar.

0|0
    0|1
  • Yunanistan'ın Avrupa şampiyonu olabildiği gibi, Galatasaray'ın da final oynama şansı elbette var... Ama şans uzak ihtimal tabiki...

0|0
    0|0
  • İnşallah, temennimiz bu yönde...

0|0
    0|0
  • Kapasite var futbol yok.. bu futbolla final oynayabilceğimizi sanmıyorum çok fazla eksiğimiz var takım orta kafa gol den başka bişe yapamıyor malesef.. Bu sene zor başka senelere inşallah

0|0
    0|0
  • dün çok şanslıydık bence

0|0
    0|0
  • ucmayin daha seviyesi o kadar değil merak.etmeyin fatih hoca sampiyon olamazsa ligde hemen biletini keserler sonra gs eski.gs olur

0|0
    0|1
  • yüzde 15 başka ihtimal yok ...

0|2
    0|0
  • Sıfır çeker diyenler gördü Galatasaray ın gücünü. Final oynamak değil adam gibi oynasınlar yeter. hedef müzemizde olmayan.

0|1
    0|1
  • Oynar ama çeyrek finalde karşısına Barcelona çıkmaz ise.

0|1
    0|0
  • galatasaray bu kadrosuyla ,bu oyun yapısıyla şimdi eşleşecek rakibi geçsin yeter :)

0|0
    0|0
  • Yarı final harika olurdu.

0|0
    0|0
  • galatasaray o kadar şans eseri ilerliyor ki hiç şaşırmam.

şaka bir yana galatasarayın çok ciddi eksiklikleri var.

0|1
    1|1
  • oynayamaz en fazla çeyrek finale cikar

0|1
    0|0
  • Bunu yapsa yapsa bonzai yapar :)

0|1
    0|0
  • Finalmi :D

0|1
    0|0
  • ihtimal vermiyorum son 16 da elenecek belki malaga shalke gelirse bi ihttimal çeyrek final o bile zor

0|0
    0|1
  • olur mu olur anasını satayım :)

0|1
    0|0
  • Hayaller gerçek olsaydı hayat yaşanır hale gelirdi ;)

0|1
    1|0
  • Zannetmiyorum ...

0|1
    0|1
  • Erkekler Devam
    28
Yükleniyor...