Başak burcu kadınının en kötü özelliği nedir?

arkadaşlar başak burcu kadını dengesizmidir ! en kötü özelliği nedir !

0|0
10|3

En İyi Kız Görüşü

• Detaylara çok takılır habire kurar kafasında , takılır kalır ...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• onu kazanabilirsen gayet iyidir ama sana karşı dengesiz davranıyosa senle ilgili kafasında netleştiremediği birşeyler var çünkü başak mükemmelliyetçidir . duygusuz filan demişler inanma :) önce sen onu kazan sonra keyfine bak mutlu eder mutlaka

1|1
    0|0
  • ben başak burcuyum :)))... bazen çok ilgisiz olabilirler ve aşırı detaylara takıldıklarından bu sorun yaratabiliyo... en mükemmeline ulaşma arzusu vardır... ve çoooooook inat ederler..

0|1
    0|0
  • Başak burçlarının genel olarak özelliği duygusuzluktur. Uzak dur kaç koş daha ne duruyosun.

1|1
    0|0
  • aşırı titizdir, düzen delisidir..

0|1
    0|0
  • hayır değildir..ben başağım ve oldukça dengeliyimdir

0|1
    0|0
  • başak burcu kadını deli eder adamı :D

1|1
    0|0
    • neden ki ? dengesiz dimi

• yo dengesiz değiller asıl çok mantıklılar mantıkla hareket ettkleri için bi ilşkide sürekli soru sorarlar kalple hareket etmiyolar ki

• çok seçici çokk delirtiyo beni

• Beslemişler birde..

1|0
    0|0
  • Başak burcu kadını dengesiz değildir aksine senin bir sonrakini hareketini bilecek kadar zekaya sahiptir, duygusuz değildir sadece tam güvenmeden hislerinden emin olmadan asla duygularını göstermez çünkü hayal kırıklıgına ugramak istemezler.. Kötü özelliği mükemmelliyetçi yapısı bunun iyi yada kötü olması karşı tarafa bağlı aslında çünkü herşeyin en iyi olsun isterler, hastalık hastasıdırlar, ince eleyip sık dokurlar.. Kinci değil yalancı değil aşırı kıskanç değil

1|1
    0|0
  • aynen bende başak burcuyum yazan arkadaşlara katılıyıorum...

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Oğlak ile Başak yani Ben ile Başak birbirimize aşırı aşık olurmuşuz...Daha karşıma Başak burcu bir bayan çıkmadı..Görmedim hiç...

0|1
    0|0
  • Bir ara başak burcu kadınının özelliklerini okumuştum.Başak burcu kadını temizliğe ve düzene önem verir diyebiliyorum.En kötü özelliği bu galiba, çok düzenlilermiş :) Aklımda kalan başka özellik yok zaten :)

0|1
    0|0
  • temizlik takıntısı olan titizlik abideleridir kendileri,dağınık ve rahatına düşkünsen sana göre değiller üzgünüm...

0|0
    0|0
Yükleniyor...