Gelecek sezon izlenecek takım hangisi?

Bence tartismasiz Antalyaspor 😂 FB-GS-BJK bu seneye kadar hep ruyalar kurdurdu yalniz Antalya her nasil yaptiysa ruyalari gercege cevirdirdi ! Sonunda Ronaldinho ( umarim ) ve Eto'o kesin olarak ligimizde ! 😍 belki sampiyonluga oynamayacaklar ama ruyalarimizi yasattigi icin tesekkurler Antalyaspor ❤
Gelecek sezon izlenecek takım hangisi?

Bu olmadan olmaz ama ! 😂

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• Halkın Takımı #Beşiktaş
    Yeni Stadımız ile Aşk Dolmahçe'de kaldığı yerden devam edecektir

bekleriz efendim..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Eski formlarında olacaklar mı bakalım

0|0
    0|0
    • Olmayacaklari kesin de gozumuzun pasini her turlu silecekler.

• Hagi ile Ronaldinho'yu kiyaslamam.. :/

• Örnek verdim burada. O da yaşlı diye yanlış anlama olmasın 😯

• Beşiktaş'ım

0|0
    0|0
    • Samet Aybaba - Slaven Bilic.. Turk futbolu boyle devrim gormemistir. Senol Gunes ise Trabzon'da dahi yapamadigini Bursa'da yapti. Umarim BJK'de de surer..

• galatasaray

0|0
    0|0
    • Gun gectikce makina halini aliyor..
      Acilen yaratici oyuncu almalari lazim. Ozellikle kanatlar.

Erkekler Ne Diyor 3

• Eto bitmiş

0|0
    0|0
  • üç büyüklere gelmeleri doğru olmazdı tabi ama antalyaspora reklam açısından filan yararlı olabilir, hem zaten takımın hedefleri de belirli

0|0
    0|0
    • Eyvallah abi de yillar once geliyorlardi :D

• adamlar emeklılık tazmınatlarını almaya gelıyorlar :D Antalyaspor a ne para kazandıracaklar
    Ayrıca Lige cıkışlarıda olaylı oldu Sportif direktörleri izzettin erdoğan aç bak kım gor

0|0
    0|0
    • Sevgili dostum soruyu AKP dusmanligi icin sormadim. Kaldi ki ulke futbolunun bu hukumet doneminde geldigi nokta da ortada.. Antalya'nin lige cikisinda ki olay da oyle yegen su bu meselesinden cok ADS'dir ! Adamlarin emekleri calindi..

Herhalukarda bu adamlari canli canli iemek bile yeter..

Yükleniyor...