Sıfırdan bir futbol klübü kursanız renkleri ne olurdu? ve sebebi?

sıfırdan bir futbol klübü oluştursanız, klübünüzün renkleri ne olurdu. bu renklerin anlamı ne olurdu? armasında hangi simge niçin bulunurdu? tuttuğunun takımdan etkilenmeden cevap verin lütfen:)))

Güncellemeler:
sadece renk yazmış sınız? diğer nedenleri de belirtirseniz sevinirim :)

0|0
8|10

En İyi Erkek Görüşü

• Renkleri Siyah-Metalik Gri olurdu...Siyah asaleti metalik gri de dengeyi temsil ettiği için...Amblemi de sanırım üzerine terazi gölgesi yansıyan bir meşe dalı olurdu...Terazi daima adaleti , meşe dalı da daima sporda sevgiyi sembolize etsin diye...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• pembe-siyah...siyahın üstüne pembe yazılar süper olurdu bide erkeklere yakıştığı için tabi..iş olsun die simge olurdu simgemde bn olurdum..anlamı siyahlar içinde ben :D

0|0
    0|1
  • link

nedeni yok tamamen göz zevki

0|0
    0|0
  • FIFA Manager oynarken yapmıştım Brezilya Ligi'ne 'St.Nonethelessh' diye bir takım... Renklerim turuncu ve gök mavisi idi... Güzeldi... Simgemi hatırlamıyorum tam...

0|0
    0|4
  • siyah ve beyaz olurdu.kupa şeklinde bir arma olurdu,içinde kalp var ve kalbin içinde türk bayrağı olurdu.kalan yerler siyah beyaz olurdu.ve üsttede takımın kuruluş yılı yazardı.

0|0
    0|0
  • rengarenk bişi olurdu.üzgünüm seçim yapamıyorum çünki hepsini seviyorum

0|0
    0|3
  • sarı lacivert olurdu bu renkler bana asilliği hatırlatıyo :))

0|2
    1|2
  • altın sarısı vişne çürüğü

0|0
    0|3
  • Bordo,siyah.

0|0
    0|6

Erkekler Ne Diyor 9

• kahverengi sarı olsun isterdim.Hem orjinal olur hem de renk uyumu güzel

0|0
    0|0
  • sarı beyaz olurdu ikisinin uyumunu seviyorum formada güzel durur hele güzelde bir desen buldukmu ooo:)

0|0
    0|3
  • sarı kırmızı olamayacaksa :)) sarı siyah dortmund forması gibi olurdu.

0|0
    0|4
  • Mor, kırmızı olurdu. Ya da sadece mor da olabilirdi. En sevdiğim renk kırmızı ama çok fazl kırmızı forma var. O yüzden sadece mor olsa güzel olurdu. Moru da severim

0|0
    0|0
  • kahverengi beyaz yapardım sanırım :)

0|0
    0|4
  • kırmızı beyaz olurdu

0|0
    0|3
  • Çok siyah + az lacivert (Inter gibi değil !)

0|0
    0|3
  • Simgem acı biber olurdu:) Rengi de kahverengi sarı olurdu:D

0|0
    0|4
  • Sarı-Siyah

cok uyuşturdugum renkerldr

0|0
    0|4
Yükleniyor...