Sosyal medyada tutulmuş video, replik?

Arkadaşlar facebook, youtube v.b. nerede olursa olsun, en çok güldüğünüz, aklınızda kalan, arkadaşlarınızla sürekli yaptığınız espiri v.b. ne var? video resim replik ne olursa olsun en iyisi hangisiydi? Benimki tabikide Melek Subaşı:) 'sen milyar sen bu parayı en yaptın :)'':)

Güncellemeler:
Şimdi aklıma geldı ''lanet olsun bu aska lanet olsun bu sevgı'' de vardı :)
Cok ıyı oldu cokta guzel oldu tağammı D durduramıyorum kendımı :D

0|0
5|4

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• Melek Subaşı efsanedir... Doğum tarihi Muş'tur filan...

Geçen gün bir toplantı için beşinci üyeyi arayan Müdürüme 'Beşincisi Ne!' diyecektim bilen bilir...

'Şu şekil giyinir bu şekil giyinir' diyen adam konuşamasa da çok haklıdır...

'Senin Face'ne biz girdik Gardaş' diyen Yalçın Çakır ayrı bir efsanedir...

'Öyle izci yok' diyorum çokça... Cem Yılmaz'ın stand-up'ında kullandığı bir argümandı...

Avusturya'da yaşayıp 'zekalı olduğunu' iddia eden ama 'Amele' olmak isteyen gencin dedikleri de iyidir... Ve aynı videoda 'Modeli kes' diyen eleman da komiktir...

0|1
    0|0
  • link ya ben bu adamlara bitiyordum vlla böyle diziler malesef artık yok insanlar abuk sabuk şeylere komedi diyorlar en kötüsüde o :D

0|1
    0|0
  • link bu kadının tipi çok komik yaa şişede durduğu gibi durmuyo bide şunu çok severim link

0|0
    0|0
  • ay ben bunu izlememişim yaa... offf nasıll küfüredio :))) kaç para çektiğini anlamadım çenesinin masallahı var adam ii dayanıo... :)) ...

artiz ne ara laa bazarda :)) bunu çok yaparızz...

0|1
    0|0
  • artiz ne arar la bazarda:)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• roy roy kasım :D ne zaman dinlesem hunharca gülüyorum

0|0
    0|0
  • dövmeyi adama değil adamı dövmeye yapmışlar

0|0
    0|0