Beyler vücut geliştirme yapıyorum sol omzum gözle görülür şekilde gelişmiyor yardım?

vücut geliştirme ile uğraşıyorum sol omzum gelişmiyor skolyoz hastası değilim yanlız gh hormonu eksikliği vardı bende 10 yıl büyüme hormonu kullandım bundan 6 ay önce doktoruma gittiğimiden hormonların normal seviyede dedi ve kemiklerime kalsiyum geçişi olmuyor d vitamini eksikliğide yok kalsiyum seviyelerim ben tahlillere baktığımda en üst seviyede benim vücuduma gereken max kalsiyum 600mg benim kanımda 620 mg kalsiyum vardı tahlilleri bizzat gördüm peki sol omzumun gelişmemesi problemi nedir? skolyoz hastası değilim Allah korusun

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• e şey yap ekstradan çalış sola?

0|0
    0|0
    • sadece sola nasıl basayımki halter iki elle kaldırılıyo üst göğüs biceps triceps bunlar z bar ve kısa halter ile yapılıyo herkes diyor zaten sola çalış diye bana farklı bir şey söyleyin ya da sebebini söyleyin ben de ona göre hareket edeyim

• illa halter çalışmana gerek yok çift kaldıraçlı olan makinelerin tek sol tarafını çalışabilirsin dumbell la da tek çalışabilrisin. tek sefer gir yüklü ağırlık gir sağa yetişmesi için dua et ne bileyim ilk defa böyle bir şey duydum

Yükleniyor...