Spor Salonuna Başlamalımıyım?

Merhaba arkadaşlar , ben 1.54 boyunda 72 kilo şişko biriyim , kilom sırt bölgem de göğüs kalça ve bacak bölümün de göbeğim de yok. Saçlarım küt suratım tombiş bu yüzden beni hep et yumağı olarak severler. Abim eski sporcu olduğundan acil spor salonuna başlamamı istiyo çünkü şu an obez grubundayım trabzon bayırlık alan olduğu için yürüyüş yeri yok denilecek kadar az sahil dışında ben de sahile uzağım. Sizce spor salonuna başlamalımıyım bunun bana faydası dokunur mu? Vücudumu şekle sokar mı?

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

• git bence spora

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• kesinlikle sadece spor salonuna yazılmakla kalmayıp kişisel antrenörlerden kişisel bir program yaptırmalısın değişimi hissedeceksin

0|0
    0|0
  • yazın spor yapmanız aslında çok anlamsız olur. fitness tarzı spor yapacaksanız kış ın yapmanız gerekir. plates tarzı yapacaksanız yaz aylarıda idealdir. step ya da normal egzersizlerde işinizi görecektir. yaz ayları ağır aktiviteler yapılmaz.

0|0
    0|0
    • kışın da çok yoğunum işte sabah 8 den 5 e kadar okul ders filan derken tam 10 da işim bitiyo o yüzden vaktim olmuyo.

• ona göre bir aktivite seçiniz haftanın 3 günü olur genelde spor salonları. haftasonu 1 hafta içide 2 defa gitmeniz yeterli.

• hemen başlamalısın çok güzel bir kıza dönüşeceksin tahminimce

0|0
    0|0
  • paran varsa başla çok rahat kilo verirsin çok rahat şekillenirsin

1|0
    0|0
  • Bence acil başlamalısın bende aşırı kilolu birisiyim salona başladım ve 16 kg verdim. Çok ciddiyim yardımcı olmamı istersen özelden yazabilirsin...

0|0
    0|0
  • Sen daha iyi bilirsin

0|0
    0|0
  • Cok yarari olur iyi beslenmekle beraber

0|0
    0|0
  • Fitness ve diyetisyene git

0|0
    0|0
    • diyetisyen pek fayda etmiyo bana ben bir gün 2 bardak kahvelen ayakta dururum bir gün gıtlıktan çıkmış gibi yerim.

• Fitnessa kesinlikle git onlar seni aç bırakmadan forma sokarlar

Kızlar Ne Diyor 5

• Tabi basla diyette yap sporun cok faydasi var mesela ben spor yaparken 1 kilo almistim cok yiyodum ama spor yaptigim icin 10 cm incelmistim 1 ayda. Vucudun sekillenir toparlanir hemen basla yazz geldi

0|0
    0|0
  • Dokunur başla

0|0
    0|0
  • Once kardio sonra fitness.. bide diyetisyene gidiceksin. taş gibi olursun valla

0|0
    0|0
  • kesinlikle işe yarar

0|0
    0|0
  • Kesinlikle baslamalisin sana cok faydasi olur saglikli beslnirsen bide hamen zayiflarson :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...