Konya'da bildiğiniz alışveriş yerleri var mı?

Kış için alışveriş yapmam gerekiyor kıyafet benim için çok önemli Konya'ya yeni geldik Konya'da bildiğiniz alışveriş yerleri varmı mağaza ismide verirseniz çok iyi olur çarşıya gittimde 2 mağazaya girdim oralardada ya çok klasik ya çok spor oluyo ikisinin ortasını bulmam lazım başkada bilmiyorum

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• gocuk mu alcan.. :)

0|0
    0|0
    • Goccuk aldım :D pantolon üst filan iste

• Olmaz gidip o tezgahtari sınır etmedikten sonra ne anlamı kalır :D

• ulen siz yokmusunuz siiiizzz...:) tamm ya yardımcı olamycam kusura bakma olurmu :)

Erkekler Ne Diyor 6

• Real ve kule site var orada çok magaza var mutlaka git aradıgını bulursun yenı kent plaza açıldı markalar geldı orayada ugra

0|0
    0|0
  • konyada birtek real alışveriş yerini biliyorum..

0|0
    0|0
  • kule Adese ,kent plaza,

0|0
    0|0
  • ben biliyorum epey yer

0|0
    0|0
  • Ankara olaydı iyiydi

0|0
    0|0
    • Orda indik uçaktan cok sogukdu biraz gezelim dedik ama yokuşdan yürüyemedik :D

• bana haber vereydin iyiydi... K.s de kime sorsan tanır beni Gizli kullanıcı kim nerede bulabilirim diye bir başlık açsan yeterli olurdu ... Aslında bu gün o kadar da soğuk değil her ne kadar güne kar ile başlamış olsakta fazla soğuk sayılmaz

• AVM'ler genelde pahalı oluyor. Konya'yı ne kadar biliyorsun bilmiyorum ama KuleSite'nin karşısında, Hilal işkembecisinin yanında Giyim Dünyası var. Oranın ürünleri hem gerçekten çok kaliteli hemde fiyatları gayet ekonomik. Oraya bir uğra derim.

0|0
    0|0
    • 1 hafta oldu geleli sanırım pek bi yer bilmiyorum da sora sora giderim sagol

• Ben gecen burda bi gömlek aldım 80 lira verdim kuzenim kaziklandin diyo :D

• Bozuk Türkçeyle gidersen kazıklanırsın tabi :) adam anlamış senin yurtdışından geldiğini normalde gömlekler 20 lira falan en iyileri :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...