Tipo alacağım yardım gözünüzü seveyim ilk arabam!

Tipolara bakıyorum bugün yarın kredi çekicem 2 gün içindede alıcam. tipoların hangi modelini düşünmeliyim sizce 7.500-8.000 tl arası para varyakıtı nasıldır gösterge sorunu cidden varmı..şimdiden teşekkürler..Bide 150 bin km çokmu tipo için

Güncellemeler:
Arkadaşlar yeni soru açmıyım dedim şmdi bi tanıdıkla konuştuk sanayici aile dostumuz opel astra bulmuş bi tane 92 model sizce ona döneyimmi...yani saçma olucak soru biliyorum tabiki astrada sizce?...

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

• hala tipo satılıyor mu yaw..vayy bir ara ne meşhurdu..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bence alma derim sıkıntılı bir araç.

Tavsiyem biraz daha bekle ve toyota al..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Uno al derim. Ama şöylede bir durum var uno ve tipoların beyinlerinde sürekli problem oluyor diye okumuştum.

Biraz daha para biriktirip 11-12bin tl.ye polo alabilirsin diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • kullandım gösterge sorunu kesinlikle var elden çıkarana kadar canım çıktı dinlemeyeceksin kafaya takmışsın belli ama alma derim...

0|0
    0|0
  • Tipo pek tavsiye etmem biraz fazla yakar, 150 bin cok degil tipolarin yasına göre , o paraya alabileceğin anca o olurda , üzerine 2,3 lira daha koy Toyota corollalar var 97 ,98 filanda alabilirsin

0|0
    0|0
  • cok arıza yapıyomus motoru oyle dıyorlar

0|0
    0|0
  • Bankadan kredi çekip araba almak hiç akıl karı değil aldığın araba 2 katı oluyor ve zarar ediyorsun

0|0
    0|0
Yükleniyor...