Burak Yılmaz gün geçtikçe herkesi utandırıyor bu konuda ne düşünüyorsunuz?

Helal olsun Burak.

Burak Yılmaz gün geçtikçe kendisinde kazma diyenleri utandırıyor Şampiyonlar liginde Ronaldo ile gol krallığında zirvede Messi,Aguero,Torres,Hulk gibi isimleride geride bıraktı ayrıca UEFA Burak Yılmazı yılın 11´ine aday gösterdi bu sene Ligde 8 şampiyonlar liginde 6 gol geçen sene 33 gol ondan önceki sezon 19 gol bir golcü daha ne yapabilirki?

0|0
3|35

En İyi Erkek Görüşü

• beğenmeyene kapak olsun amk

1|2
    0|2

Kızlar Ne Diyor 3

• meyve veren taşlanır :) hakkaten 10 numara golcü . gayet iyi

1|3
    0|1
  • kendini birgün yere atmassa cok sasiricam :)

0|1
    0|0
  • Herkes bi tutturmuş emek hırsızı emek hırsızı adam profesyonel 1 kere penaltı yaptırdı diye emek hırsızı mı oldu? Neyini gördünüz ki adamın bu kadar umuttan elmanderden cok cok iyi 2sini topla 1 burak etmiyor adamların ayağına top bile gelmiyor maç esnasında umut boş boş koşuyor beceri 0 boş kalelere falan gol atıyo arada burak oyun içerisinde sürekli en formda forvet ayrıca

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 34

• Galatasaraylıyım ama ne kadar gol atsada burakın Gsnin forveti olacağına inanmıyorum açıkcası.

kesinlikle formayı hakediyor atıyor gollerini buna sözüm yok. ama benim sevdiğim forvet modeli pivot dediğimiz kaleye sırtı dönük oynayabilen. hava toplarına hakim. forvetler.

Galiba hakanşükürden kalma bir alışkanlık bu. Crouch var onu beğeniyorum ben:))

0|4
    2|3
    • Bunu yorum olsun diye yapılmış bi yorum olarak değerlendiriyorum. Burak tam pivot tipinde bir forvet. Adam eksiltme meselesine gelince Son birkaç maçtır iyice kendini geliştirdiğini görüyoruz adam eksiltiyor son birkaç maçtır. Burak zaten sırtı kaleye dönük oynayabiliyor. Ne kadar iyi top sakladığını onu iyice izlediğinde görürsün. Hava topu meselesine gelince Şampiyonlar liginde attığı 6 golün 4 ü kafa golü. Ligdede benzer bi istatistiği var. Hakan Şükürü seviyoduysan Burağıda sevmen lazımdı.

• kafa ile gol atması onun hava toplarındaki hakimiyetini göstermez. burak sizde biliyorsunuzki önünde açık alan arayan hızlı koşan son vuruşları harika olmasada iyi denilebilecek bir forvet. hakan şükür daha farklı nerde durması gerektiğini bilen burağın kafayla attığı gollerdeki toplara göğsüyle vurabilecek bir adam. burak güçlüde değil. hakan şükür çok güçlü bir forvetti. hava topu indirme olayından bahsediyorum.

ben crouch hakan şükür köller vieri carew gibi forvetlerden bahsediyorum.

• kesinlikle burak böyle bir forvet değil. armutla elmayı karıştırmamak lazım.

• adamın bir golcülüğü yok ki emek harcayarak attığı gol yok denecek kadar az. gol kralı evet ama ronaldo da gol kralı ki o hak ediyor adam 90 metrelik alanı 11 saniye ile geçiyor vuruyor direkten dönüyor bu adam ayakta alkışlanır ama burak hazır lokmacı gelsin vurayım

0|2
    0|1
  • İzlediğim bir çok maçta çıkmasını istemişimdir.. Yeteri kadar pres yapmadığını, gerektiği yerde daha uygun durumdaki arkadaşına pas atmadığını, ayağında top tutamadığını, kolay top kaptırdığını, gollük pozisyonları cömertçe harcadığını gördükçe sinirlerimi hoplatmıştır kaç defa.. Bu yüzden açıkça söylemek gerekirse bu performansı beklemiyordum Burak'tan.. Kimse beklemiyordu.. Ama o azimli, oldukça da hırslı.. Günden güne ısınıyor formasına.. İçeride dışarıda kendisini bu takıma katanları mahçup etmiyor çok şükür.. Ama hala öğrenmesi gereken çok şey var.. Özelikle de Galatasaray'da oynayan bir futbolcunun ahlaki değerlere öncelik vermesi gerektiğini aklından bir an olsun çıkarmamalı.. Sonrasında acilen ligde 11 gole ulaşmalı.. Ki Trabzonsporlu arkadaşımla takım elbisesine girdiğim iddiayı kazanayım :))

0|0
    0|0
  • ömrümde gördüğüm en bencil futbolcu.. o yüzden hem gs ye hem milli takıma çok puan kaybettirdi. bir futbolcu sadece attığı golle değerlendirilmemeli. evet o pozisyonda oynadığı sürece ve o bencillikle o kadar gol atması normal ama bencilliği yüzünden ya atamadığı goller yüzünden kaçırılan önemli puanlara ne demeli.futbolcu kendisini değil takımını ve takımının başarısını düşünmeli...

0|1
    0|0
    • Bencillik konusunda katılıyorum,illaki kendisi atıcak pas verse kesin gol olucak pozisyonlarda yine topu kendinde tutup bencillik yapıyor sürekli.

• bir futbolcuda olmaması gereken önemli bir özellik..

• burak istiyorsa bin tane gol atsın, benim için yine kazma yine kazma..

0|4
    0|1
  • Kıskanan Köpekler çatlasın.. Emeğe saygı duyun.. Kral Burak 501 dakikada attığı 6 gol ile 540 dakikada 6 gol atan C.Ronaldo'nun önünde 1.ci sırada gol krallığında..şşşşş bu ses Cimbomun ayak sesleriii

1|3
    0|2
    • Adamın hala hakkını yiyorlar tamam teknik önemli bana sorsalar Burak�mı daha iyi Barosmu deseler ben Baros derim ancak Baros burak kadar gol atmıyor

• takımına faydalı olan adam herzaman 1 adım öndedir..Burak bu işi iyi yapıyor varsa daha iyi yapanları çim sahalarda görmek isteriz..Burdan konusmak kolay

• Ronaldo nikckli arkadaş benim yazacağımın aynısını zaten yazmış. O yüzden futbol bilgisi tekniği ne olursa olsun. Ahlaklı olmadıktan sonra boş bir futbolcu olur.

0|1
    0|1
  • Mustafa Kemal Atatürk:"Ben sporcunun zeki, çevik ve ahlaklısını severim." Burak Yılmaz ahlak yönünden sınıfta kalmış bir sporcu.

0|3
    1|0
    • Hangi takımlısın?

• Sana sadece şunu gönderiyorum.Şimdi yaptım bu resmi.Velinin yerde kaldığı pozisyon.Şimdi sana şu soruyu soruyorum.Bir oyuncu, burda neden kendini yere atar?Kale bomboş, yuvarlasa gol olacak...Burda kendini neden yere attı onu söyle sadece.

link

• İnsanlar hata yapabilirler dostum. İNSANLAR...

• şampiyonlar ligi'nde gün itibariyle 6 gole ulaşarak krallığı cr7 ile paylaşan, bu performansıyla hepimizig*tetmiştir ötesi yok abi:)

1|1
    0|1
  • Çok çalışması lazım koşu yoluna atılan topu gole çeviriyordoğru, fakat rakip kaleye sırtı dönükken ayağına gelen topu çeviremiyor, daha yaşı genç çalı yapmayı öğrenecek, ve yerli ronaldouz olacak.

0|2
    0|0
  • burak'ı alkışlıyorum ama beğenmiyorum. beni yine utandırdı

1|2
    0|0
  • Bir ara Hakan Şükür'e laf söyleyenler için bir beste yapmıştık.

Ooooo Kral Hakan Şükür seni çekemeyen bütün +bnelerin suratına tükür!

Ben söyledim sen anla soruyu soran arkadaşım;)

1|1
    0|1
  • Ben sporcunun zeki çevik ve aynı zamanda AHLAKLISINI severim.

M.K. ATATÜRK

0|1
    0|0
    • Emre Belözoğlumu dedin yoksa şikemi?

• Sanki emre GS oynamadı sanki tüm çirkefliklerini Hagiden Hasan Şaştan Bülent Korkmazdan öğrenmedi, Sanki ligin son haftasında ankaraya 8 golü GS atmadı.

Ama yinede ayıbı ayıpla örtme

• daha çok çalışması lazım. teknik kapasitesi zayıf adam eksiltemiyor.

bitiriciliği fena sayılmaz, hava toplarında da iyi ama çalışmak, çalışmak, çalışmak..

0|1
    0|0
  • Allah utandırmasın

0|2
    0|0
  • adam şampiyonlar ligi gol krallığı adayı ve dünyanın en iyi kadrosuna girecek aday hakan şükürü de geçti daha ilk defa gs ya geldi yani çok büyük bir başarı

0|1
    0|0
  • Burak, Ts'de rengini belli etmişti. Alışma dönemleri kazmalıkları oldu,Hamit gibi. Şimdi ise formunda.

0|1
    0|0
  • emre belözoglu mesela ırkcılık yaparak aziz yıldırımdan sonra belki o da hapiste yatacak ortada bir ayıp varsa fenerbahçenin ayıbı o kadar çokki

0|0
    0|0
  • kendini yere atarak asıl kendisini küçük düşürüyor bunları bıraksa süper olur

0|0
    0|0
  • adı ister Burak olsun ister Micheal olsun isterse ayşe olsun Şampiyonlar liginde 6 maçta 6 gol atan adam iyi futbolcudur bitti ! Not:İnönüdeki oscarlık hareketini bir kenara koyuyorum

0|1
    0|1
  • inş gs elenmez de daha fazla gol atar..

0|0
    0|0
  • aynen ama bu onun mükemmel golcü olduğu anlamına gelmiyor. adamda son vuruş yeteneği var,pozisyon yaratma yok. gol kralı olsada bir ronaldonun yarısı etmez.

0|1
    1|1
  • gurur duyuyorum.

0|0
    0|0
  • Kim ne derse desin Beleş golcü.

0|2
    1|2
    • Golcü dediğin topu orta sahadan alıp kalenin önüne kadar götürüp gol atmaz zaten. Adı üstünde For-vet! Pas gelecekki gol atsın ;)

• lan ergen sen halı sahada boş kaleye de atamazsın burdan sığır gibi konusuyon :D

• kendi utandıklarına saysın...

0|2
    0|1
  • burak yılmazı başkalarıyla kıyaslayanlar

en güzel cevabı almışlardır sanırım

1|1
    0|1
  • daha neyi yapcak ben anlamıyorm bu adamı

0|1
    0|0
  • adam king biradarde sen niye gizliden sordun bu soruyu anlam veremedim :D

0|0