Galatasaray'ın bir üst turda hangi takımla eşleşmesini istersiniz ?

Galatasaray'a bir üst turda hangi takımla eşleşmesini istersiniz ?

Eleme turunda Galatasaray'ın şansı ne olur ?

• Malaga
    41% (7)14% (9)20% (16)Oy Ver
  • P.S.G
    18% (3)5% (3)7% (6)Oy Ver
  • Shalke
    18% (3)38% (24)33% (27)Oy Ver
  • Barcelona
    18% (3)41% (26)36% (29)Oy Ver
  • Diğer
    5% (1)2% (2)4% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
8|50

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• gurubun en zayıf halkası olarak takımımız görülüyomuş. italyan basını falan böyle yazmış. evet rakipler küçümsencek türde değil. ama çok iyi analiz etmek gerek. çok eksiğimiz var. inşallah hepsinin üstesünden geliriz de güzel maçlar izleriz. evet belki eleniriz ama en azından ezilmeden başaralım bunu. içimiz rahat olsun. ben juventus ya da malaga ile eşleşsin isterim

0|3
    0|1
    • kim gelirse gelsin hiç farketmez..bir üst turda bu turdaki oynamayacagımız kesin..göreceksin :D

ve benim isteğim Dortmund..

• Paris Saint Germain ya da Shalke 04 olabilir... Biraz zorlanmak ve oynamak lazım... Barcelona ile de yarı finalde filan görüşürüz...

0|1
    0|1
  • Barcelona, olacaksak en başta rezil olalım derim. ;)

0|2
    0|0
  • Malaga

0|0
    0|0
  • Barcelona:)

0|1
    0|1
  • malaga kolay bi rakip olur

0|1
    0|3
  • Shalke. Taraftarımız bol olur orda :)

0|0
    0|0
  • shalke'yi seçtim ben. Onun adını beğendim en çok. Shake gibi oda bana milkshake i hatırlattı. Onun çikolatalısını severim en çok.

Kızlar, futbol, kız...

1|4
    0|1

Erkekler Ne Diyor 49

• şubata kadar form arttıramazsak şu anki şekilde pek şansımız olmaz

kim gelirse gelsin işimiz mucizeye kalır benim gözümde, açıkçası böyle durumda barça çıksın isterim. madem mucize bekliyeceğiz, ses getiren bir mucize olur...

haa gelelim işin diğer tarafına

şubat ayına kadar

-defansa semihin yanına kimsenin tek laf edemeyeceği harika bir stoper alınır...

-selçuk inan bu sene sadece 2-3 maçta gösterebildiği geçen seneki performansına ulaşır..

-elmander veya umuttan birinin burak yılmazın form seviyesine yaklaşması...

-hamit, amrabat, melo gibi oyuncuların bildiğimiz max performanslarının yüzde 30 u ile oynamaya devam etmemesi...

-takımın geçen seneki gibi bloklar halinde uyumlu oynaması, sadece duran toplarda içeri yığılıp, geri kalan pozisyonlarda forvetleri kaderine terk eden yapıdan kurtulmalı. (bu sene burak insanüstü iş yapmasa avrupa defteri kapanmıştı çoktan)

bu saydıklarımın hepsi olmaz tabi de

ne kadarı sağlanabilirse Galatasarayım o kadar iddialı çıkar rakibine karşı

bunların hepsi olursa barcelona ile bil kora kor mücadele edecek bir takım oldugun inanıyorum potansiyel olarak

bu sene yetişmese de insallah onumuzdeki seneler üstüne koya oya gideriz

0|0
    0|0
  • Alman takımı çıkma ihtimali %42 civarı.Shalke olsun isterim ben.

0|0
    0|0
  • Schalke ve Malaga olursa şans olur.Diğerleri güçlü

0|0
    0|1
  • galatasaraya sanslıdır. shalke yada malaga cıkar. Nerde barca cıkacak.

0|0
    0|1
  • Malaga bize göre

0|1
    0|0
  • Hiçbiri kolay değil bu takımların PSG'yi kolay lokma görenler Zlatan ve arkadaşlarını izlememiş herhalde :)

Barcelona kötü oynuyor diyenler ne içiyorlarsa banada getirsinler.Umarım dişe diş olacak şekilde bir takım gelir.

0|1
    0|0
  • o takımlarda inan gs çıksın diye bakıyolar!:DDDDDDDDD

0|0
    0|0
  • hayırlısı olsun...artık rakiplerin biz çıktıgımızda önlem almalı...o korkuyu çekingenligi yenmekle başlaya biliriz...

0|0
    0|0
  • Barça , Borissia , Bayern hariç kim çıkarsa çıksın maçlar ortada gider. İsme bakılarak yorumlanınca Malaga oldukça cazip geliyor olsa gerek. Fakat Malaga liste de en son isteyeceğim 4 takımdan biri.Son 3 yıla bakılınca neden ortada. Malaga - Gs maçı çok güzel maç olur.Konuyu saptırmadan olacaksa. Schalke ama PSG veya Juventus'da çıkarsa çok da karamsar olmamak lazım.

0|0
    0|0
  • barcelona ile oynasınlar. en azından içerde kazanıp 3 puan ülke adına alabilirler. ilk maş deplasmanda 5 - 0 falan biter

0|0
    0|1
  • bize hızlı futbol oynamayan rakip lazım bu yüzden bayern,dortmund ve barcadan uzak durmak lazım.. Diğerleriyle çekişiriz ama bence juventusla eşleceğiz

0|0
    0|0
  • En zayıf halkayı Shalke olarak görüyorum ancak şöyle bir durum var alman futbolu, alman disiplini vs. hesap ettiğimiz zaman çok zor maçlar olur. Diğerlerinin arasından size belki ilginç gelebilir ama ben Barcelonayı istiyorum. Şu sıralar pek iyi olmadıklarını düşünmekle beraber Fatih Terim iyi analiz ederse eleme şansımız bile var;)

0|0
    0|0
  • Evet fenerbahçe ve beşiktaşlı arkadaslarımız Barcelona yı istemişler..Lakin en iyi seçenek Schalke gibi gözüküyor..

0|1
    0|1
  • Shalke ve Malaga haricindekiler takımımızı çok zorlar :/

0|1
    0|0
  • Shalke Shalke

0|1
    0|0
  • malaga...en azından diğerlerine göre daha güçsüz

0|1
    0|0
  • malaga,barcelona,bayern münih,schalke,borissia dortmunt,PSG.Juventus rakipler..

en tehlikeliler Barecelona,b.münih,dortmunda,malaga

galatasarayın en ideal rakip; PSG,Schalke,juventus

0|0
    0|0
  • PSG, Malaga, Juventusu gecebılırız ama Barca gelırse yandık :) ama gelmesını ısterım onları devırırsek en azından ıyıce ozguvenımız gelır kupaya yaklasırız dıye dusunuyorum :)

0|0
    0|0
  • shalke

0|0
    0|0
  • Dortmund gelsin.. Barcelona kadar sağlam top oynuyorlar.. Ölüm grubundan lider çıkmaları tesadüf değil. Elenirsek bile iyi bir rakibe eleniriz..

0|0
    0|0
  • Barcelona bu sene çok kötü, eğer bize denk gelirse hem ses getiririz hemde elemiş oluruz diyorum ben :)

0|0
    0|2
  • galatasaray turu geçecekse shalke nin rakip olması gerekir..

0|0
    0|1
  • barselona iyi olur

0|1
    0|1
  • bence çıkacaksa barcelona yada psg çıksın da futbolcu görelim..türk takımlarına ne zamandır büyük takım çıkmıyo..

0|0
    0|0
  • malaga olsa iyi olur

0|0
    0|0
  • Elemek için Schalke Malaga veya Juventus futbol zevki için Barcelona

0|1
    0|0
  • Shalke çıksın bence

0|1
    0|0
  • Shalke çıksın isterim

0|1
    0|0
  • Shalke , seyirci avantajı veya PSG

0|1
    0|0
  • barca yı istiyorum doya doya seyredeyim yenersek bütün dünya galatasarayı manşet yapar

0|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    19
Yükleniyor...