Siz eşinizi sevgilinizi böyle milyonların önünde sergiler misiniz?

Kanal D de yayınlanan bir yarışma "Ben Bilmem Eşim Bilir" Bazı yarışmalar varki eşini kucağında şu kadar dk.tutunca tur geçiyor puan alıyor.Siz eşinizin milyonların önüne poposunu öyle sergilermisiniz Araba kazanma uğruna.Bir kucaklarında şekilden şekile giriyor kadınlar yere düşmiyim diye.Daha başka oyunlarda var tabi

Güncellemeler:
Olay zihinde biter yada neden o gözle bakıyorum mu..Kadınların böyle giyinikte olsa kucakta yeni tuvaletini yapmaya çalışan çoçuklar gibi tutulması sizce hoşmu bir izleyin o yarışma olduğunda o etap her seferinde olmuyor ama oluyor genelde kucakta taşıma oyunu.

0|0
6|24

En İyi Erkek Görüşü

• arkadaş yuh diyorum ya hakikatten nereye gidiyor bu insanımız o koca yarışmada kadının kıçına dikkat ettin ya pes diyorum hakikatten ben kendimde sorun aramaya başladım acaba benmi farklıyım yoksa sizmi?

3|2
    1|0
    • Bu ülke üzerine erkek gölgesi gelse tecavüz etti diyen kadınlar ve kolunun milim açıklığından sapıklaşan erkeklerle dolu beberuhi.

Erkekler Ne Diyor 23

• Gayet güzel ve eğlencel bir yarışma eşlerin kucakta taşınması erkek ayakta kadın o şekilde kucakta hani evlenirken gelini eve taşırsınya o şekilde bir taşıma ve kadınlar tulum giyiyor. Ayrıca ben o yarışmayı izlerken kadının kıçına değil acaba hangisi daha çok taşıyacak diye bakıyorum.Bunun eşleri sergilemekle ne alakası var. Sizin beyniniz nerede bilmiyorum ama kaafnızda olmadığı kesin. Ozaman sizde sokağa çıkmayın kendinizi sergilemiş oluyorsunuz.

1|1
    0|0
    • Ayakta durmasıyla kucakta durup bütün kalça hatların öyle görünmesi arasında fark yok öylemi.Sen sanırım böyle kardeşin ablan veya akraba kızların o şekilde milyonların önünde kucakta durmasına karşı gelmicen sanırım.

• İyi sen öyle düşün ben böyle düşünüyorum.Düşünce özgürlüğü verenlerden razı olsun

• Kimine göre normal gayet doğal kimine göre rezalet... Gayet doğal görenler ekranda yarışmada zaten... Gayet doğal diyenler bizimde gayet doğal diyebilmemiz için herkesin gayet doğal diyebilmesi gerekir 75 milyonluk Türkiyede kaç tane abazan kaçtane cinsel konuda aç insan war biliyor musunuz? 1 kişi ah şu karının totosu demesi şahsen benim hoşuma gitmez 'GAVAT' değilim bu benim yorumum Lütfen saygı duyun ters işler bana göre... Ben bu şekilde eşim ile yarışmaya gitmem... NOKTA...

0|0
    0|0
  • Bir erkek olarak söyleyeybilirim ki, ordaki oyunlardan hiçbirinde kadınlardan tahrik olmuyorum..Yeterli mi?

3|2
    0|0
  • olaya bu şekilde bakman çok ilginç yarışmayı izleyip zevk almak daha iyi değilmi ben bir erkek olarak okadınları kıçı dikkatimi hiç çekmedi mesela

1|2
    0|0
  • niye herşeyi popo göğüs olarak bakıyorsunuz onu anlamadım... herşey zihinde biter siz öyle düşünüosanız herşey sizin için sergi...

1|1
    0|0
  • masum bir yarışma programını da cinselliğe bağladınız da ya pes,diyecek bir şey yok...!

3|1
    0|0
  • ne var ki bunda.sorun sende kiiiii sergilemek olarak algılıyorsun.ve hiçbirinden tahrik olmuyorum.

2|2
    0|0
  • Eskiden BBG Evi vardı, Dokun Bana vardı, bu tür "yarışmalar"da insanlar para için kişiliğini yere seriyor maalesef. Parayla her şeyi yapacağını sananlar, para için her şeyi yapıyor

1|0
    0|0
  • millet degerlerini yitirmeye baslayinca herseyini gosterir,

elbette ben gostermek istemem para icin pul icin mi?

bir zamanlar bu millet burnunu dahi gostermiyordu simdi nerelerini gosteriyor Allahim..

0|0
    0|0
  • Dedediklerine hiç bi şekilde katılmıyorum. Popo yoktur kalca kıcg*tbaldır vardır sanki 5 yasındaki cocuklara soruyosun ya :D

0|1
    0|0
  • ben olsam.. yapmam.. söz konusu sadece popo degil.. bazen dekolte giyiyor eşler.. egilip kalkarken malzeme oldugu gibi piasada.. ne gerek var bunlara.. nahmareminizi 70 milyona göstermenize... oldumu git araba için karını pazarla..

0|0
    1|1
  • Hünkarımız bu programa da bi el atsın diyosun..

program yasaklana...sunucunun ve yapımcının kellesi vurulaaa

0|0
    0|0
  • hiç izlemedim. eşimden ziyade zaten kendim başta türlü - bana göre- maymunlukları çıkıp orada yapamam. ama yapanlara da birşey demiyorum kendi tercihleri

0|0
    0|0
  • Beni başkasıyla düşün diyen kadından pek bir hayır beklememek lazım sanırım:S

Ben evli o tarz bir yarışmaya katılmazdım.

0|0
    0|0
  • Zaten Hürriyet,Kanal D falan bunları izle p*rno izlemene gerek yok.Gecelik,gündüzlük hertürlü malzemeyi gözümüze gözümüze sokuyorlar sağolsunlar.Ben kendi açımdan söylüyorum vermezdim.

0|0
    1|0
  • öyle saçma sapan bir yarışmaya katılıp ben kendimi bile sergilemem eşimi niye sergiliyim

1|0
    0|0
  • Yakında eş değiştirme de yaparlar zaten merak etme.Haydi bakalım şimdi herkes bisırayla birbirinin eşini ne kadar tutacak falan.

0|0
    2|0
  • yani pes doğrusu her olayda cinsellik görecek bir durumdaysanız kişilik probleminiz var dmektir

0|0
    0|0
  • çok saçma bir yarışma programı , eğlendirici de değil,

0|0
    0|0
  • Denk geldim bir kaç kez. Rezillik değil. Doğal olup, kasmayan kişilere benzettim.

0|0
    0|0
  • anam millet uçmuş ya la...kız o kadar aciz mi anlamıyo mu kullanıldığını yaa...yapmayın etmeyin!

0|0
    0|0
  • kadından kaynaklanıyo biraz. hani daha bi iyi giyinebilir.. ben gerçi hanımın orasını burasını gösterecek biri değilim..

0|0
    0|0
  • Asıl sorun el alemin poposunu görüp öyle düşüncelere kapılanlarda ...

3|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• O kadar izledim ama hiç kıçlarına odaklanmadım , sanırım problem benim zihniyetimde ...

1|1
    0|0
  • rezalet bi yarışma...

0|0
    0|0
  • tercih meselesi..alan veren razı ise kime ne..

0|0
    0|0
  • Ben bilmem eşim bilir bir çok programdan daha masum düşün artık.

0|1
    0|0
  • Bi bayan olarak buna mı takıldın?

0|0
    0|0
  • sevgili arkadaşlar o yarışmadakiler geröekten karı koca değil, hepsi cast ajansdan gelen modeller, bilgilerinize.

0|0
    0|0
    • yanlıyorsun benim akrabam katıldı o yarışmaya

• Valla bilmem orasını artık!

Yükleniyor...