Mesaj, mesaj, ne bu ya?

çocuklar artık mesaj hastası olmuş normal dünyadan kopmuşlar parmaklar gitmiş adeta , bu mesajlara gösteriler özen derslere gösterilse birtane bile başarısız öğrenci kalmaz bu hastalığın çözümü yokmu?

0|0
7|5

En İyi Kız Görüşü

• Herşey bizden değil telefon operatörlerinden kaynaklanıyor.Şimdi bedava mesaj olmasa nasıl mesajlaşsınlar.Kontörleri/TL bitince kim para verecek ailersi.Ama öyle bir mesaj bedavaları varki aileler ne yapsın şimdiki gençler ASİ ellerinden telefonu alsan olmaz.En güzeli telefon işine bir çare bulmak bence.Bir yaşa kadar çoçuklarınıza şart koşacaksınız.Öyle takdir teşekkür hediyesi sınıf geçme hediyesi olarak telefon-ipad-bilgisayar alamayacaksınız.Üniversiteyi şart koşmanız lazım bence.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• kesinlikle katılıyorum. sınıf öğretmeniyim. 1. sınıfları okutuyorum. 6 yaş hepsi. telefonumu gördüler öğretmenim iphone 4 mü kullanıyosunuz diyolar :D

1|2
    0|0
    • yasak çözüm değilse ne yapmak lazım

• bu devirde çocukları telefondan bilgisayardan uzak tutmak çok zor. nereye baksalar onları görüyorlar. teknolojinin getirisi olduğu gibi özellikle çocuklar üzerinde olumsuz yönleri de var.

• Ben de küçükken öyleydim ama kendiliğimden düzeldim.

0|0
    0|0
  • aynen katılıyorum sana bitanede benim başımda var kız kardeşim bi yanedena ders bi yandan telefon uyarıyorum nasihatlar öğütler veriyorum ama nerdeeee anlamıyolar kuzenimde öyle dövecemde kıyamıyorum az kaldı ama :):):):)

0|0
    0|0
  • Çocukları bilmemde vallahi benim klavye kasları yaptığım kesin

0|0
    0|0
  • 10.000 sms ziyan mı olsun

0|0
    0|0
  • cocuklar derken bence artık herkes konusmak yerıne mesajlasmayı tercıh edıyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Çözümü psikolojik destek.Mesaj bağımlısı olanlar başka alanlara yönlendirilerek kurtulabilir bu durumdan.

0|0
    0|0
  • cozumu olsa ericson a1018 den sonraki bu zamana kadar olan zaman diliminde bulunurdu bir cozumu ozamanlarda mesaj da pahaliydi simdiki durum dahada vahim mesaj yerine messenger programlari da eklendi telefonlara iyice koptu olay

0|0
    0|0
  • dersteyken altta cep telefonu mesaj yazıyorlar.. eskiden böyle mesaj kampanyaları yoktu geçirirlerdi bizde mesaj falan yazamazdık..

0|0
    0|0
  • Senin de bir derse ihtiyacın var ama.

0|0
    0|0
  • Din, iman bilinci olmadi mi boyle olur. basi bos essekler gibi yasiyorlar!

0|0
    0|1
Yükleniyor...