Boks mu muay thai mi sebebiyle yazarsanız sevinirim?

Boks mu muay thai mi sebebiyle yazarsanız sevinirim? Ayrıca hangisi sokakta kendimizi korumada daha etkili? Boksör vs muay thaici sonuç ne olur?

0|0
1|6

En İyi Kız Görüşü

• Wing vhun diye bir sacmalik var. Ona gitmede neye gidersen git. Ya bu giden salaklarida anlamiyorum. Neymis , tam olarak ogrendiginde yumruk yemezmissin , kimse seni yenemezmis bididi bididiid... Akloi basinda bir insan su soruyu sormaz mi? Hocam madem iyi bu kadar madem tam ogrenince refklesler sebebiyle yumruk yemiyoruz , Amerika da ki milyon dolar odullu mma sporculari salak mi da yillarca muay thai boksa jui jitsu calisiyor. 3-
    4 sene wing chun yapip soyah t shirt olsun , hic yenilmesin. Ne hikmetse bir iki tane haric ne wing chun calisan var ne kung fu... o calisanlarda maclarda zincir yymruk degil bildigin aparkat krise vuruyor. SALAK OLMAYIN. BIYLE SAHTEKAR
    LARA PARA KAPTIRMAYIN.

0|1
    0|1
    • Mix fight yapiyorum su anda karsimda kimse duramiyor ama wing chun yapan bir arkadasim var onu almakta gercekten zorlaniyorum reflexleri cok iyi ve cok hizli

• Kusura bakma ama saçmalamışsın. Birçok kişinin Wing Chun'u seçmeme nedeni etkisizliği değil zor olmasıdır. Wing Chun emek ister Muay Thai gibi 5 - 6 teknikten ibaret değildir. Türkiye'de Muay Thai branşı etkili olsa da öğrenilmez. Kuralların olduğu bir branş sokakta zaten işe yaramaz. Sen Wing Chun ile Muay Thai'ciyi kapıştır da sonucu gör. Muay Thai'ci daha tekmeyi kaldıramadan Wing Chun dövüşçüsü kasıklarını tekmelemiş olur.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 6

• Tai sert bir spordur. Sonuçları ağır olabilir. Ikisinin herhangi birinden lisansın olsa dışarda olası bir kavgada yumrukların silah sayılıyor. O yuzden aikido veya wing chun öneririm.

0|0
    0|0
    • Jet kune do ya gitsin bari wing chunun modern hali :D bence mix fight en iisi

• box yapan biri olarak söylüyorum kesinlikle box çünkü box show sporu değildir gerçek dövüş sanatıdır kickbox, tekvando, muay thai, ve diğer dövüş sporlarıyla uğraşanlar bize yumruk nasıl atılır öğrenmek için geliyolar inan buna antremanı daha ağır ve çok zevkli tercihin box olsun asla pişman olmazsın ve son soruna gelince muay thhai yapanın boxörün karşısında samimi olarak söylüyorum ayakta kalma suresi 2 saniyeyi geçmez saygılar

0|0
    0|0
  • Herkes ne güzel sallamış helal valla. Ben bir süre kick-box ve geçiş yaparak uzun bir süre Muay-Thai yaptım. Dünyanın en sert spor dalı olduğundan spor olarak sayılması güç. Eğer spor olarak aşıksan bu olaya git boks yap fakat kendimi en zor şartlarda bile savunayım diyorsan muay-thai'yi tek geçerim. Spor olarak tercih etmeni istemememin sebebi sıfatında sürekli hasar oluyor, high-kne ve el-bow ve darbeler daha sert olması sebebiyle. Benim için darbeler sıkıntı değil dersen orası sana kalmış.

0|0
    0|0
    • boks hakkında ne düşünüyorsun?

• Boks bir stratejidir, en azından eskilere dayanarak söyleyebilirim bir spordur fakat kurallı k1 müsabakalarında boksör thai-box veya kick-box yapan birinin karşısında duramaz ve örnekleri var. Çünkü sadece elleri kullanmayı öğreniyor. Kick-box dedigimiz sporda daha fazla yöntem ve muay-thai'de çok daha fazla yöntem ögretilir. Kendini her savunma sanatıyla koruyabilirsin fakat muay-thai benim ônerimdir.

• Mix fight a git , ve jujitsu muai thai ve sambo yap

0|0
    0|0
  • hangisine hevesin varsa onu yap önemli olan sevdiğin sanat sonuçta =)

0|0
    0|0
  • Kesinlikle boks bikere karizmatik spor

0|0
    0|0
Yükleniyor...