Duygularınızı online paylaşımlarla ne kadar paylaşırsınız ?

Merhabalar. Malum artık hemen hemen herkes facebook kullanıcısı. Duygularınızı facebooktaki özlü söz veya sarkı paylasımlarıyla ne kadar paylasıyorsunuz ? Söyle bir söz de var duymusunuzdur : " Biliyor musun şarkılara neden "parça" deniyor.. İhtiyaç duyduğunda bazıları eksik bir yanını tamamlıyor.. " gibi.

Soruyla varmak istedigim nokta facebookta gecmiste bir seyler yasayıp hala ne yapalım seklinde konustugum kız arkadasım bir seyler mi ima etmek istiyor sorusuna cözüm bulmak.

Empatiyle kendi acımdan bakarsam; eger bir seyler paylasıyorsam istemsiz de olsa kesin onun altında bir seyler vardır, begenmesem hissetmesem paylasmam.

Uzun oldu kusura bakmayın, cevaplarınızı bekliyorum...

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• ben bu konuda duygularimi karsi tarafa aksettirmekte cok basariliyim

cunki kendim gibi davraniyorum icten ve samimiyim sevincimide uzuntumude paylasmasini biliyorum yazis seklinden karsimdakinin karakterini bile cikarabilirim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• hangi duygumu soruyosun, farklılık gösteriyo çünkü

0|0
    0|0
    • Atıyorum sevgilini özledin özlemle ilgili sarkılar, veya kendini ona cok asık hissediyorsun ask sarklıları / sözleri vs paylasımları yapıyor musun ? Genel olarak yani, her duyguyu kastediyorum...

• facei çok kullanmıyorum ama paylaşırım arada bişiler

• ben ona karşı hissettirmektendense facebookta paylaşım yapmayı tercih etmem, ona en yoğun şekilde hissettiriyorum zaten, sanala gerek yok :)

0|0
    0|0
  • Duyguları klavyeye dökemiyorum ben genelde facebook'da kullanmıyorum zaten

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• sarki ya da absurd ozlu sozleri sevmiyorum. ne hissetmissem direk yazanlardanim ben

0|0
    0|0
  • bazılarını fütursuzca...özeller ise özellerle...

0|0
    0|0
Yükleniyor...