TENİS ten anlayanlar yardimci olabilir mi?

http://www.uzayspor.com/urun-591-head-ti-heat-tenis-raketi bu raketi almak istiyorm nasil size baslangic ve orta seviyesine uygun mudur?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle bu raket sana uygun.
    Sonralıkla copy paste
    *** 4-6 yaş için veya 0 cm -122cm boy uzunluğuna sahip kişilere uygun tenis boyu : 21 inç
    *** 6-9 yaş için veya 122cm -137cm uzunluğu arasındaki kişiler için uygun tenis boyu :23 inç
    *** 9-12 yaş için veya 137cm -152cm uzunluğu arasındaki kişiler için uygun tenis boyu :25-26 inç
    ***13- + yaş için veya 152cm - + cm uzunluğu arasındaki kişiler için uygun tenis boyu :27 inç

0|0
    0|0
    • Bem de 153 üm olur yani degil mi? Peki bu raketi 3 4 sene boyunca kullanabilir miyim

• Peki tesekkur ederim

• Aşağı da dikkatimi çekti hocan zaten sana bu markayı önermiş almalısın.

Erkekler Ne Diyor 6

• Roket fiyatına raket

0|0
    0|0
    • Head oyle amaa

• Ama hosuma gitmedi :( elime aldim ısınamadım

• Direkt ısınamazsın ki. bir vuruş kavrama filan yapman lazım. Set kullanman filan lazım

• bir kere olsun güzel olsun olmuyor maalesef, bir süre sonra o raket yetmiyor. yalnız tenisçi dirseğine dikkat, tekniği öğrenmeden oynarsan çok büyük ağrı çeker ve sıkıntı yaşarsın.

0|0
    0|0
  • prince ya da babalot tavsiye ederim başlangıç için

0|0
    0|0
  • bana göre golften sonra en saçma spor dalı ama ne hikmetse kazancı çok olanlarda bunlar

0|0
    0|0
    • Neden sacma olsun cok zevkli bir spor bemce

• görsellik yok heyecan yok yapan içinde sıkıcı ki bunuda dünyanın 1 numaralısı isveçli bayan tenisçimartina hings sölemiştir tenis oynamaktan nefret ederim hiç zevli değil fakat benim yeteneğim bu spora yatkınmış bunu fark ettim ve oynuyorum demiştir ben ne oynarım neden seyrederim sizin hoşunuza gidiyorsa yapın tabi başarılar...

• Babolat tavsiye ederim. Raketin ağırlığı da önemli.

0|0
    0|0
    • Hafif olmasi lazim bileklerim cok zayif.. babolat cok pahali :(

• Çok hafif olması. Ortalama ağırlıkta olsun. Çok hafif alırsan kendini geliştirdiğin zaman yeni raket almak zorunda kalırsın.

• Uff ne yapacagimya bir raker bulamadim bir kere olsun guzel olsun istiyorm bidaha para vermem

• bence süper fikir acaba bende bir tane alsam iyi fikir ya

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Uygun..

0|0
    0|0
    • Nerden anladiniz hemem acaba :)

Yükleniyor...