B. münih bu sitedekilerin dediği gibi gerçekten balon ve vasat bir takımmdır?

B. münih bu sitedekilerin dediği gibi gerçekten balon ve vasat bir takımmdır? sitedeki futbolseverlerin açtıgı filan sorularda vasat ve balon bir takım oldugu söyleniyor gerçekten öyle mi peki?

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• Kim diyo onu ya?

0|0
    0|0
  • Sacmaliyorlar sevmedikleri icin..

0|0
    0|0
  • kim diyorsa amacı xper kazanmak filandır kesin adamlardaki oyun ve oyuncu kalitesi bizde var mı acaba ne konuşuyorlar :)
    sağlam takımdır ancak her takım biraz balon takımdır denebilir sonuçta çalışmayan transfer yapmayan her takım bir gün sönmeye mahkumdur :)

0|0
    0|0
    • b. münih transfer yapmıyor yok olmaya mahkummu diyorsun

• hayır onlar yetiştiriyor onlar ayrı bayern münih barcelona gibi altyapısı sağlam olan takımları ayrı tutarsak desem daha doğru olacak sanırım ben biraz bize ithafen yazdım yani türk takımlarına

• peki bişi sorucam biz iki kardeş arasında rekabet varda foto çekildik birlikte acaba hangisinin yakışıklı poldugunu bana söyleybilirmisiniz? şimdi link atamıyorum xper'im yetmiyor özelden bana mesaj atabilirmisiniz?

Erkekler Ne Diyor 4

• Kim yapmış bu hamlığı

0|0
    0|0
  • adamlar döşüyor balon değil

0|0
    0|0
  • değildir

0|0
    0|0
    • bayern münih'te başka kim olacak merak ediyorum ha messi ronaldo diyorlar ama bayerndede robben ribery var

• Hayır. Öyle bişi yok ama takımın kimyasıyla oynadılar , eskisi gibi değiller.

0|0
    0|0
    • kesinlikle öyle eğer jupp kalsaydı ya da bir alman hoca olsaydı geçmiş 2 senede en az bidefa daha clyi alırlardı guardiola takımı mahfetti müthiş kadroyu bitirdi.

Yükleniyor...