Aynı sınıfta derse girdiğimiz kızla tanışmaya çalışıyorum yardım

Haftada iki kere aynı sınıfta derse giriyoruz sınıf 150 kişilik bi türlü kızla yakın bi yere oturup muhabbet kuramadım ders çıkışı sınıftan çıkmadan gidip ders notlarını istiyim diyorum ama sınıf kalabalık koridorda yetişirsem koridorda istiyim diyorum bilmiyom koridorda yanlış anlaşılırmı kısaca dersde yada çıkışta not isteme bahanesiyle tanışmak istiyorum planım nasıl başka ne yapabilirim buarada 2. Öğretimim akşam olduğu için kızda yanlış falan anlamasın istiyorum

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• ıyı gozlemle aynı sınıfta derse gırıyorsun ıste daha ne olacak ortam hazır mesela okudugu bı kıtaptan muhabbet acabılırsın ama once okudugu sevdıgı tarzları arastır konuya hakım ol kıtap hakkında bı seyler soyleyerek baslayabılırsın konusmaya sonrada tanısırsın bu kadar tıpınde bıraz duzgunse her zman ıse yarar ama ılk once dedıgım gıbı kızı gozlemle nelerden hoslanır nelerı sever ogrenmeye calıs sonra harekete gec

0|0
    0|0
    • Gozlemliyimde haftada 2 kere giruyim oda 2 saat pek bilgi toplayamam oyle

• tamam bırader bıraz kapsamlı bı arastırma yap ozaman dırek gıdıp mal gıbı kalan cok adam gordum ben ısı bılıcen etkıleme sanatı farklı bı ıstır herkes yapamaz

• Aynen ama niyeyse bndede bi heycan falan olur batiririm korkusuda var

Kızlar Ne Diyor 2

• Doğru anlasın zaten.

0|0
    0|0
    • Daha yardimci olacak sekilde yazabilirsin

• ders başlamadan önce iste

0|0
    0|0
    • Mantikli ama bu kadar kisi varken niye bnden istiyo falan demezmi

• o anki sempatikliğine bağlı

• Ders başlamadan halletmem lazim notlari geri verirkende biseyler ucmeye davet ederim iice tanisiriz artışik bakalım

Erkekler Ne Diyor 2

• Git de ki "Not isteme bahanesiyle tanışmak istiyorum. Direkt kendimi tanıtayım mı yoksa önce notları mı isteyeyim?"

Kızı serbest bırak. Dönerse senindir, dönmezse benim. =*

0|0
    0|0
    • Bunu yapipda cok basarili oldunmu

• Ya mevzu yataga atma degil ama ters tepki riski yuksek bnce birazdada fazla guven isteyen bi yol bnde okadar varmi sanmiyorum

• Geçen hafta Taksim English Time'a gittiğim çok çok çok iyi bi' insan ile tanıştım. Bir şeyler iştik sohbet ettik falan. Tanışma hikayem yazı ile biraz uzun sürer onu anlatmayacağım ama eğer çekingen davransaydım bu güzel insanı hiç tanıyamamış olacaktım -...ve Limonlu Bahçe'yi-

Gerek yok çekinmene...

He şöyle bir şey var, konuşurken ses tonun, mimiklerin, ellerin çok önemli. Ters teperse bundan teper. Bence biraz daha bekle derim ben.

• saçını çek

0|0
    0|0
    • Samimiyetimiz yok muhabbetimizde yok onu yapamam

Yükleniyor...