Sizce bu ne kadar hoş bir durum? Fazla mı olur?

Kıyafet konusunda takıntıları vardır insanların özellikle kızların. Size sorum kızlar. Bir erkekten/kızdan hoşlanıyorsunuz hergün okulda görüyorsunuz en son cuma günü giydiğiniz ve gördüğü bulizi yarın ki buluşmanızda giyermisiniz? Erkekler/kızlar sizce başka bir bulüz mü giymeli?

Güncellemeler:
Yarin derken 2 gun ust uste degil. Gecen cuma giydigini bugun/yarin yani persembe giyermisin

0|0
9|1

En İyi Kız Görüşü

• eskiden ben çok aşırı dikkat ederdim erkek arkadaşım beni farklı kıyafetlerle görsün diye dolabımdakiler tükenince alışveriş yapardım ama o sürekli aynı seyleri giyerdi uyuz olurdum tabi bu anlattığım 19 yasındayken yasadığım bseydi :D simdi yine biriyle görüşücek olursam kendime dikkat ederim onunda daha özenli davranmasını beklerim ama haftada 1 aynı kıyafeti giymeside çok gözüme batmaz. aynı kıyafeti üstüste giymesinden hoslanmam tamamen temizliğiyle alakalı. sende abartma temiz ol sürekli aynı seyleri giyme dediğin gibi arada giy bsy olmaz...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• başka bişey giyerim

1|2
    0|0
  • buluşmayı geç normalde bile giymem. en azından aradan zaman geçsin ya :D

0|0
    0|0
  • Normalde bile ayni kiyafeti 2 gun ard arda giymem.

0|0
    0|0
    • Heller ikke hvis du sidst har haft den p� fredag ?

• Okay, du tager p� fredag . Sonra mandag, tirsdag, onsdag goruyosun . Torsdag bulusacaksiniz, giyermisin?

• Ja, jeg kan g� med det.

Ama dedigim det ville ha v�rt siste valget mitt uansett.

• ben giymem

0|0
    0|0
    • En son cuma giydiğin bir bulizi yarın giymezmisin

• Anlamadin bak cuma gunu giydin en son. Ve aradan gunler gecti yarin giyeceksin

• aradan günleeeer geçtikten sonra tabiki giyerim :)) o kadar zengin değiliz bi kez giy at :))

• açıkçası giymem. karşımdakininde olanağı yoksa ayrı ama, bir gün giyip gördüğümü, ertesi gün giymesinden hoşlanmayabilirim. benim için özenilmesi hoşuma gider.

0|0
    0|0
    • Ertesi gun demedim ki cuma giymiş yarında giyse nasıl olur:)

• O günden sonrada gordun O kisiyi

• cuma gunü giydiğiniz ve gördüğü bulizi yarın ki buluşmanızda giyermisiniz? Erkekler/kizlar sizce baska bir buluz mu giymeli?

cumadan sonra cumartesi mevzu okul yok mu olması mı ne neee

• giyerim, niye giymeyeyim eğer karşımdakinin kıyafetimle konuşmak gibi bir niyeti yoksa.

0|0
    0|0
  • Giymem ben.

0|0
    0|0
  • Aradan bi hafta gecmsse giyerm belki

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• başka bişey giymeli

0|0
    0|0