Yaptığınız en piskopat şaka neydi?

ben mesela arkadaşı denize atmıştım yüzme bilmiyormuş sonra kurtarmıştım 1 sene konuşmamıştı :D :D peki siz

0|0
7|7

En İyi Erkek Görüşü

• (planlanmış bir şeyy değil ) 3 -4 sene önce eve giricem zili çaldım kimo dendi cevap vermedim kapı acıktı bizim gelen gidenimiz fazla olmadıgı icin kapıyı acarlar hep iceri girdim ve abim ''kim o '' dedi bende ses cıkarmadım iceri girdim kapıyı kapadım abim odada bilgisayar oynuyordu ve cok dalmıstı ve ben cebimden anahtarı cıkartıp bıcak gibi tutddum ve abimin bogazına yasladdım bıcak gibi :D ve o an cok korkmustu korkudan sesini cıkartamayım fatiha duasını okudu sonrada abime seslendimn abi ? abi ? mavi ekran hatası verdi cocuk :D ve bidaha böyle saka yapmadım :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• benim arkadasim brir korku filminden cok korkuyordu the ring diye bir filim orda samara diye bir kiz var bembeyaz uzun siyah sacli o arkadasim birgün bana pis saka yapti, bende yapiyim dedim o isten eve gelmeden önce beyaz bir elbise giydim saclarimi o filimdeki kiz gibi öne aldim. onun odasinda balkon vardi oraya saklandim balkona cikinca korkuttum yazik kalpten gitcekti :D

0|1
    0|0
  • arkadaşın nikah törenine az kalmış... damat otelin lobisinde gelini bekliyor. gelin olacak arkadaşa çok kötü bir şey oldu, çabuk yukarı çık diye aradım kendisini. (daha önceden temin ettiğimiz bir gelinliği giymiştim) arkadaş kapıdan girince afalladı önce. senin kız çok kötü ishal oldu, onun yerine masaya ben oturacağım.. duvağı da açmayız hiç çaktırma dedim. olur mu lan öyle şey diyor tepiniyor bir krizler.. :) etrafımızdaki herkes de onaylıyor olur oğlum olur diye.. neyse ikinci bir diarhea vakası daha çıkmasın diye gelinimiz kapıdan girdi ve mutlu son

0|0
    0|0
  • 1 hafta boyunca arkadasımı arayıp çok önemli bir şey var konusacagımız birazdan arayacagım dedim. ama 1 hafta oyaladım. 1 hafta sonuna dogru gunde 30 çağrı bırakmaya basladı :). en sonunda yok bişey yaa deyince gözlerini kapatıp uzun sure dusuncelere daldı...

0|0
    0|0
  • arkadaş ile hastaneye gitmiştik.. hastaydı sonuçları almaya ertesi gün gidecektik fakat arkadaş doktora şey dedi. ben yarın gelemem arkadaş alır sonuçları sorun olmaz dimi dedi. doktorda tamam benim yanıma gelsin falan dedi. sonra işten mesaj attı ne oldu sonuç diye.. kötü bir hastalık adı demiştim :8

0|0
    0|0
  • en kötü şakamı çocukken yapmıştım. bir gün babaannem uyurken, son ses açık olan walkmanin kulaklığını babaannemin kulağına takmıştım. kadın ecelsiz yataktan fırladı. sonra annem beni dövdü

0|0
    0|0
  • oyuncak bi yılanı arkadaşım kapısının önüne bırakıp saklanmıstm korkudan dili tutulmuştu

0|0
    0|0
  • eşşek şakalarına hiç gelemem,yapmam da.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• kücük bi cocuk vardı mahallede git bak kutuda top var demişti arkadasımlarım bi heves gitmişti kutunun içinden cıktım cocuk 3 gün bulanık s*ctı

0|0
    0|0
  • 2 yıl teksilde çalıştım, neyse bi arkadaş vardı wc gitti o kalkınca bende oturduğu sandalyeye iğne doldurdum sandalyeyin hem altına hemde bel arkasına minder koyulur yani biz öyle yapıyoduk, arkadaş fark etmeden oturunca öyle bi bağrıdıki atölye inledi :) gülmekten yerlere yattık sorna tek tek iğneleri poposundan çektik :) 2 saat sonra bi çay götürdüm bide sigara ikram ettim gönlünü aldım :)

0|0
    1|0
  • beden dersinde koridarda giden arkadaşımın esofmanını indirmiştim lisede don kilot ortada kaldı karşıdan son sınıfta bir kız gördü koşarak merdivenleri çıktı :D

0|0
    0|0
  • Atarax + Lustral = Ayakta uyku

0|0
    0|0
  • aRkadaslARIM uCURUM KENARINDA OTURURKEN BEN ÜZERLERİNE TEKERLEK YUVARLAMISTIM :)

0|0
    0|0
  • Lisedeyken erkek öğretmenmiz vardı bi tane, siyah kumaş pantolon giymişti. Dedim fırsat bu fırsat tebeşiri aldım oturduğu yere güzel bir şey resmi çizdim. :D Tenefüste felan öyle dolaştı bir kaç dakika ama gülmekten ölmüştük sonra söylediler zaten hocaya :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...