Beyler balık et anlayışınız nedir?

kadın dedıgın balık etlı olacak falan dıyor cogu erkek pekı balık etli anlayısınız nediri? kaç beden olmalı..( linklede ornek gosterebilirsiniz)

0|0
3|22

En İyi Kız Görüşü

• linklere baktım ve erkeklerin balık etli anlayışının büyük göğüslü kız olduğunun farkına vardım

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• örnek: :D

1- link

2- link

3- link

çok zayıf bayanı görsel olarak beğenmiyorum ben :/ :)

0|0
    0|0
  • dün de sorulmustu bu soru :) iki elini beline koy, sık şimdi. eline gelen yağ miktarı çok değilse az da değilse balık etllisindir link

0|0
    0|0
  • link işte bak bu çok iyi :D

0|0
    0|0
  • Lucy Pinder link

Elyda Desire link

0|1
    0|0
  • şişman olmayan , kof şişmanlık gibi.. orta olcak şişman olmayan cılız olmayan.. 55kg - 65 kg arası hafif toplu olcak..ele bişeyler gelcek

0|0
    0|0
  • kot pantoln giyicek cinsten olsun bazıları var kot pantln nedir bilmiyr giyemiyr:)

0|0
    0|0
  • BKZ: link

0|0
    0|0
  • valla et balik kurumunun urunlerine guveniyorum ordan alirim

0|0
    0|0
  • bazen şişman kadınların kendini avutma yöntemi, bazen de şişman olmayan kadınların gereksiz kuruntularının sonucu

0|0
    0|0
  • Anlayıştan ziyade hoşlanış biçimidir bu ilk etapta göze çarpan şişman denilemeyecek kadar ufak bir kütle normal denilemeyecek kadar iri bir kütle diyebiliriz.

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • çok soruldu bu sor örneklerine bak siteden ama ben hamsi baluğu gibi olucak derum

0|0
    0|0
  • linke gerek yok ya ne diyim 170 boyu varsa 65 kiloysa bu kız balık etlidir :) bence

1|0
    0|0
  • 55 den aşağı olmasın 70'den yukarı olmasın. bayılırım ben böyle hatunlara oyş

0|0
    0|0
  • balık olupda ızgara yapacak değiliz ya,kadın olsun insan olsun yeter

0|0
    0|0
  • Ben Emma Heart diyeyim, siz kendiniz araştırın..

0|0
    0|0
  • kadın balık etli olmalı. 55-60 kilo civarı olmalı.

0|0
    0|0
  • kocaman göbek ve devasa kalça olmamalı işte etli olmalı çalı gibi olmamalı

0|0
    0|0
  • Alabalık gıbı olmasın çinekop iyidir yada yılan balıgı

0|0
    0|0
  • Rus kızları tarzı desem.Yeterli olur herhal :)

0|0
    0|0
  • Kucağa oturunca taşmıyorsa sorun yok. Kucağa oturma kısmını çekmeyin oraya buraya

0|0
    0|0
  • Tabi ki Balina degil sanırım.. ya da ton...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• çoğu balık etli bayanı güzel bulmam :). kendine bakmıyor derim hatta. Kendine bakan balık etli kadının belinden yağ fışkırmaz mesela. kolları bıngıl bıngıl sallanmaz. Ama hatları dolgundur. Bu tip balık etli bayanlara saygım sonsuz. Ama yağların bağımsızlığını ilan ettiği bayanlar aslaa.

0|0
    0|0
  • Ben ben ben :d

Kilom var ama hiç bir yerimde sallantılı değil :d

0|0
    0|0
Yükleniyor...