Hiç kendinize yabancılaştınız mı?

Hiç kendinize yabancılaştınız mı? Bazı hareketleriniz size öncesinde,sonrasında,ya da esnasında garip geliyor mu? Yada yapmacık? Bunu ben nasıl hissediyorum ben ya? Bunu ben mi söyledim? Bu tarz soruları sorduğunuz anlar oluyor mu,en çok hangi konuda böylesiniz? Kendinizi olduğunuzu düşündüğünüz karakterin dışında hareket ederken yakaladığınız oldu mu? Ya olduğunuzu düşündüğünüz karakter gibi davranırken garip hissettiniz mi?

0|0
6|6

En İyi Erkek Görüşü

• insanlar soru sorarken kimliği gizli olmasına rağmen bazı konuları yazamazlar kendilerinden çekindikleri yada utandıkları için.Önemli olan başkalarıyla değil insanın kendisiyle yüzleşmesidir Bir çok insan kendisini tanımıyor insanları tanıyıp ona göre bir tutum sergilemeye çalışıyorlar.Her insan hoşa gitmeyecek belki utanılacak bazı davranışlar yapar da anlamazlar anlayanlar utanmaz der bunlara belkide bana bize .yani sen kendini dinliyosun buda güzel bişey nokta oh beaa:) çok uzattım

1|0
    0|0
    • Evet bu site ve bunun gibi bi kaç sitede gizli kimlikle insanlar kendilerini rahatça ifade ediyorlar,utanmak zorunda kalmayacakları şeyleri rahatça konuşuyorlar fakat insan kendisi için kendin utanmadıktan sonra senin de dediğin gibi ne önemi var ki gizli kalmanın?Önemli olan kendinle yüzleşmek,gerçekten de.Diğer noktaya gelince aynen öyle kendimden de biliyorum,kendi kişiliğim oturmadığından olabilir belki de karşıdakine göre kişiliğimi şekillendiriyorum,belli bi duruşum yok çoğu zaman.

• Doğru söyledin,bir olmaz:)

Erkekler Ne Diyor 5

• Hiçbir zaman yapmacık olmadım. Yalan söylemeyi beceremem değil yalan söylemedim. Evet şu aralar kendime karşı acaip yabancılaştım çünkü dostlar, arkadaşlar, akrabalar hepsini geride bıraktım... Konuşmayı seven, insanlarla dialog kurmayı seven ben artık pek istekli değilim bu konuda...

1|0
    0|0
    • Sanırım bana da olan bu.

• O zaman kendi olamaman senden kaynaklanıyor :)

• Orası zaten öyle:))

• benim oldu nasıl anlatıyım sosyeteden bi kızla cıktım ha ben sosyetedenmiyim değilim kendi halinde biriyim işte barda tanısmıstık kıza öyle palaflara attımki bide böyle nasıl derler acayip havalımı desem yoksa parayı sonradan görmüş herifler gibi kızı koluma takıp milelte hava atmak için masus mahalleden geçmiştim

1|0
    0|0
    • Sonra noldu,ayrıldınız mı?

• Sıkmıyorlar,keşke bariz sıksalar da baş kaldırabilsem,alttan alttan yapıyorlar,bu daha rahatsız edici.:)

• soruma cevap vermedin ordamısın ?

• + Disco, n'aber?

- Sen kimsin lan?

+ Disco ben.

- Yürü la..

1|0
    0|0
  • Hiç olmadı öyle bişey dümdüz bi çizgide ilerliyorum mübarek

1|0
    0|0
  • Sen Ne dıyosun Bazen Aynanın karsına gecıp sen kımsın dıyorum.

Zor Tanıyorum kendımı Normaldir.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• "Ne yaptığını sanıyorsun sen?"

"Hiç ben şey işte..."

"Bir daha böyle bir şey yapma..."

"Ama neden?"

"Hala neden diyor...Şapşal!"

2|1
    0|0
  • evet bazen bir cevap veriyorum sonra düşünüyorum neden böyle bir cevap verdiğimi aslında cevap vermek istediğim bir cevap olmuyor. yada bir konuda beğendiğimi söylüyorum karşımdakini kırmamak adına ama öyle olmuyor :)

1|0
    0|0
  • ablam: biz kendisine yardımcı oluyoruz (türkan şoray vari kirpiklerini pırpırlar)

ben: yoo hiç de olmuyoruz ! ne zaman olduk ? (kolum sıkılır)

ailevi bi diyolog :) patavazsızlaştığım zamanlarda kendime inanamadığım çok olur, hala olur.

1|0
    0|0
  • Çoğu zaman rol yapar gibiyim ben de,bıktım bu hayattan ve gerçeklerinden.

1|0
    0|0
  • Evet öyle bir durum var bende. 19 yasindayim simdiye kadar bir erkegin elini bile tutmayan kiz, simdi ilk sevgilisiyle beraber ve bazen kendimi taniyamiyorum. uzun zamandir cikiyoruz ve onu 3 senedir seviyorum. bazen öyle seyler yapiyorumki durup a aa bu benmiyim diyorum.. mesela hep annemin sözünü dinlerim, su saatte evde ol dediginde hep evde olurum ama sevgilimle bulusunca saat falan umrumda bile degil saat geciyor ama eve gitmiyorum. tam gitcek gibi oluyorum beni arabasiyla biryere kadar götürüyor, incem ama inemiyorum. öpüyorum da öpüyorum ya duramiyorum biri görcek diye falanda korkmuyorum ya ben hic böyle degildim cok korkarim dedi kodudan falan ama bu cocuk aklimi basimdan aldi :D cok tuhaf seyler yapmaya basliyorum hadi hayirlisi

1|0
    0|0
  • Kendimi farklı biri gibi hissettiğim zamanlarda kafa olarak çok yorgun çok dalgın olduğum zamanlar. Kenime inanamıyorum ve çok üzülüyorum o ara

1|0
    0|0
Yükleniyor...