İlk aşkınızla ne zaman karşılaştınız?

İlk ne zaman sevgiliniz oldu ? Ben 5 yaşındayken sınıftan bi çocukla kendi aramızda evlenmiştik çok aşıktık ^^

0|0
4|17

En İyi Erkek Görüşü

• İlkokuldaydı, çocuktum. Belkide bu sarı saç yeşil göz alışkanlığı ondan kalmadır, belkide hepsini ona benzediği için sevdim bilemiyorum :) ama onu çok sevmiştim, o çocuk aklımla ne işlere kalkışmıştım. Sevgili olmuştuk güya ama elele bile tutuşmuyorduk sadece beraber gezip konusup oyun oynuyorduk. Düşününce şimdiki ilkokulluların maşallahı var :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Ve beni aranıza çağırmadın çok kırıldım doğrusu. İlk aşkım her şey gibi ilk okuldaydı 3. sınıf :D

1|0
    0|0
  • Anaokulunda platonik aşkım oldu söyleyemedim.

İlkokul 1de başka bi kıza arkadaşlık teklif ettim tokat yedim.

ilkokul 3de aynı kıza tekrar teklif ettim bu sefer kabul etti. Birlikte saklambaç yakantop felan oynuyorduk. Bildiğiniz sevgiliydik ama benden habersiz kırtasiyeden uç almaya bile gitmiyordu. (:

1|0
    0|0
  • anaokuluna giderken apartmanımızda oturan rus asıllı bi kız vardı 12 yaşındaydı kıza sürekli seni kaçırcam en güzel yerde düğün yapıcam diye rahatsız ediyodum :D annemin anlattığına göre kız bi gün gelip anneme şikayet etmiş beni oğlunuz beni kaçırıcak lutfen engel olun diye:D (ve ekledi annem : oolum kızın bi tarafları tavan yapmıştı halinden pek memnun gözüküyodu ama asaletinden de ödün vermemek için mırın kırın yaptı bana...)

1|0
    0|0
  • yaş beş anaokulu. adı sinem. çikolatanın kızlar üzerindeki etkilerini anlamamı sağlamıştı sağolsun :D

1|0
    0|0
  • ilk okula giderken aynı servisle gidip geliyorduk :)

1|0
    0|0
  • Lisedeydim,adı Ela'ydı kara kuru böcek gibi bir kızdı :) Hiççç unutamadım ilk ve en büyük aşkımdı,birgün evlenirsem bir yolunu bulup kızıma Ela adını koyacam...

1|0
    0|0
  • benim ilk aşkim 3 sene önceydi şu an daha kötü biriyim onun yüzünden :)) şeytanin ikizi oldum :))

1|0
    0|0
  • İlk mi?İlkokul üçteyken.Kızın birgün yanlışlıkla üstüne çıktıydım ve inmek istemediydim :)

1|0
    0|0
    • Yanlislikla olduguna eminmisin :)

• O zamanlar daha cinselliği keşfetmemiştim.Ama kitap mı alacaktım birşey mi alacaktım bilmiyorum.Tam da hatırlamıyorum ama ikimizde biranda düştük.O zamana kadar ki hoşlantımın kaynağını sanki hissettim ama bir mana vermedim.Birsüre üstünde durup utanıp geri kaçmıştım :)

• Hahahahah ^^

• Kreşten itibaren ortaöğretim 8 e kadar birlikte okuduk lise 2 e kadarda birlikteydik

1|0
    0|0
  • ben 6 yasındayken bi kıza aşık olmustum terbiyesiz beni kömürrlüklere götürüyodu :)

1|0
    0|0
    • Hahahah ciddimisin :D Seytanmis o ^^

• valla bak ya şeytanın önde gidenişmiş hemde yediğim dayak yanıma kar kaldı :) dayım hala o olayı anlatır beni millete rezil eder :)

• ilk okul 1e giderken :)

1|0
    0|0
  • 11 olması gerek hep sınıf numaramız ardışıktı hep birlikte nöbetçi olurduk :) ah ah

0|0
    0|0
  • çizik taş oynarken. 6 yaşındaydım.beni hep yenerdi:)

0|0
    0|0
  • 4 yaşında :),

0|0
    0|0
  • 6 yasındayken aşık olmustum benım sucum değildi kız öptü beni terbıyesız Sonra aşık oldum .

0|0
    0|0
  • 16 yaşında 13 yaşındaki kuzenimden hoşlanmıştm nasip olmadı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Benim hatırladığım kadarıyla 4 ya da 5. sınıftı. Tam en yakın arkadaşıma söyleyecekken bana o çocuktan hoşlandığını söylemişt,i sessizce yutkunmuştum :(

Ama annemin söylediğine göre anasınıfında öğretmenin oğluna aşıkmışım :(

1|0
    0|0
  • Benimkisi sadakatlı ve çocuksu bir aşk hikayesi. Siyah beyaz film gibi biraz.

6 yaşındaydım ve onun o gözleri var ya her şeyi bitirdi..

Mavi mavi masmavi gözleri boncuk maviydi çünkü..

Platonikti ama tüm mahalle biliyordu iyi dayak yedim onun için abimlerden tek suçum onu sevmekti ehuehueh :))

Şimdiyse serserinin teki olmuş yüzüne bile tükürmem ayrıca tipsizleşmiş karakteri dışına vurmuş.

Şimdi bana onun çocuklugunu verseler şimdi bana onunla bir ömür vadetseler istemem la istemem. Üstükalsın. Iyk sinirlendim şimdi.

1|0
    0|0
    • Kucuklukte mazlum olanlar buyuyunce berdus olyolar zaten ^^

• Evet ya :D Aşk değildi ama bu :)) İlk aşkım diye nitelendireceğim biri henüz olmadı.

• İlk kez 15 yaşında aşık oldum,bir son bahar günüydü...

İlk sevgilim anaokulu yıllarına dayanıyor,hatırlayamayacağım kadar eski.

0|0
    0|0
  • 2 sene önce ilk ve son olarak kalıcak onu hiç unutmuycam ..

0|0
    0|0
Yükleniyor...