Siz olsanız ne düşünürsünz erkeğin böyle davranmasının altnda ne yatıyordur?

çok yakın iki arkadaş ama bu arkadaşlar kız ve erkek...bu iki arkadaştan erkek olanın çokkk sevdiği bir kız var.ama o yakın olan kız arkadaşının saçıyla oynuyo elleri üşüdüğü için elini tuttu ve serviste uyndıktan sonra yanağını okşadı...siz olsanız ne düşünürsünz erkeğin böyle davranmasının altnda ne yatıyordur?

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• Hoşlanıyor gibi yapıp elde etme cabası

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• İki kızı aynı anda idare etme çabaları...

0|0
    0|0
  • Bir koltukta iki karpuz taşınmaz. Ya çok sevdiği kız için hisleri çokkk tan azalmış, çok yakın arkadaşına yazıyo, yada .. yadası falan yok, yazıyo resmen...

0|0
    0|0
  • Sana şu kadarını söyleyeyim erkekler arkadaş gözüyle baktıkları kişilerle bir şeyler yaşayabilirler ama kızlar için ise arkadaş olarak gördüğü birisinde farklı yerde görmesi zordur. Bu bilimsel olarak kanıtlandı araştırabilirsinde :)

0|0
    0|0
    • nasıl yani erkekler çok sevdiği kız arkadaşlarına karşıda cinsel anlamda bişeyler hissedebiliyor mu o-O

• Erkekler arkadaşlarından da zamanla hoşlanabilirler hatta siz farkında olmazsınız ama o size çaktırmadan seviyordur. Örnekleri gördüm.

• art niyet vardr diye düşünürm adi sapık pis domuz yaa :-( derim ve o uyurkn poposnu filn pandiklerm yani (:

0|0
    0|0
  • uyanınca yanağını mı okşadı

uyuyan kızdı sanırım

demek ki uyurken nerelerini okşadı

bu çocuk kesin sapık

0|0
    0|0
  • seni heyecanlandiran konulara göz gezdir keyif alirsin ;)

0|0
    0|0
    • yanliş konuya yorum attim padon ders ile alakali yardim isteyen bi eleman wardi da derslere karşi soğumuş nasil severek tekrar ders çalişabilirim diye konu açmişti buraya nasil geldi bu yorum anlamiş değilim pardon :D

• gözüne kestirmiş götürecek :D başka ne olabilir

0|0
    0|0
  • onu bilmiyorum da seni tahmin edebiliyorum. etkileniyosun sanırım o çocuktan

0|0
    0|0
  • sen bu olayın neresindesin çok merak ettm :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...