Galatasaray'ımız gruplardan çıktı bundan sonra ne olur?

Galatasaray'ımız gruplardan çıktı bundan sonra ne olur?

Hangi rakibin gelmesini istersiniz? Bundan sonraki turu geçebilir miyiz?

Güncellemeler:
Muhtemel rakiplerimiz;

PSG, Schalke, Malaga, B.Dortmund, Juventus, Bayern Münih ve Barcelona.
Fatih Terim basın toplantısı; link

0|0
5|22

En İyi Erkek Görüşü

• kağıt üstünde schalke ve malaga hariç kalan takımlardan daha güçsüzüz, bu yüzden haddimizi bilmeliyiz, çünkü burası en iyilerin ligi, ama bu saatten sonra kim çıkarsa çıksın ölümüne oynamalıyız, elimizden geleni yapmalıyız. Barcelona ve Bayern Münih'ten aşırı korkuyorum. çünkü bu 2 takım şu anda Şampiyonlar Liginin favorileri bana göre, bu 2'si sadece kazanmıyolar, aynı zamanda rakiplerini rezil rüsva ediyorlar, daha sonra B.Dortmund'tanda çekiniyorum, son 2 sene Bundesliga Şampiyonu ve başarıya aç bi takım, eski başarılı zamanını yakalamaya çalışıyorlar bu senenin sürprizini yapıp en zor olan Ölüm grubunda Real Madrid'i geride bırakarak lider çıktılar. bu büyük bi başarıydı, çok sağlam savunmaları, müthiş bi golcüleri var. Juventus eski günlerinde olmasada son italya ligi şampiyonu, defansları ve orta sahası gs'ye göre çok daha güçlüler + Pirlo faktörü. eskisi gibi olmasada hala Dünyanın en iyi kalecilerinden birine sahipler.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• arkadaslar koyu gs lyıım cok mutlu oldum umarım adımızı tum dunya duyar fenerede uefada basarılar

0|1
    0|1
  • o değil de real madrid ne zman gelecek türkiye ye gelse de gitsek

0|2
    0|0
  • elenir.

0|2
    2|1
  • iyete kadar böyle olması ise tek temennimiz.. Herkes bırakır biz bırakmayız, çünkü biz Galatasaray'ızddd

0|0
    0|0
  • Geçeriz kesinlikle ! Galatasaray bitti demeden hiçbir şey bitmez

2|2
    0|3

Erkekler Ne Diyor 21

• Shalke ve Malaga haricindekiler çok güçlü

0|3
    0|0
  • Barcelona ya da Bayern Münih çıkarsa kurafa geçemeyiz.Diğerlerinde de takım defans olarak iyi olursa geçme ihitmalimiz var.

0|0
    0|0
  • GALATASARAY TÜRKİYEDİR ! TÜRKİYE'NİN 4/2'LİK KUŞ KESİMİ YASTA !

GERÇEKLERİ TARİH YAZAR , TARİHİ DE GALATASARAY !

1|3
    0|4
  • Fenerbahçeliyim ama Schalke gibi diğerlerinden daha dişsiz bi takımın gelmesini isterim en azından ülke puanına katkıları dokunsun

1|1
    0|0
  • manchstrn gelme şansı yok ztn onun dışında barca real madrd helekı dortmund hıc gelmesn chelseayide patates yapar gs ılk manchstr macındakı gıbı oynrsa

0|0
    0|1
  • Burak YILMAZ

Aydın YILMAZ

GALATASARAY asla YILMAZ...

barcelona gelsin:)

1|2
    0|6
  • barcelona harıcınde hangısı cıkarsa cıksın sansı var bayern juventus ve dortmund da cok saglam takımlar ben malaga schalke ve psg den bırı cıksın ıstıyorum

0|0
    0|0
  • fenerliler tam kutlama yapacakkeng*tolur :D

1|4
    0|5
    • bir fenerli olarak çok sevindim bence genelleme yapma

• o zaman kaliteli adam gibi fenerliler hariç olsun. fenerbahceye basarılar bu aksam

• G.Saray ikinci turdaki muhtemel rakiplerden hiçbirini eleyemez.Ama eleme şansı en yüksek olan takımlar Juventus ve Schalke gibi görünüyor.

0|2
    0|2
    • noldu lan maçtan önce Cluj yener braga yener ve GS elenir diyodun kaldı mı içinde pis bjkli :D

• Bana ne G.Saraydan ya :) Resmen Uefa gurubuna düştünüz bi zahmet çıkın bu guruptan da :)

• juventus veya shalke çıkarsa şansımız var.Ama diğerleri çıkarsa çoook zor çıkmak.

0|2
    0|0
  • Elenir.

0|2
    1|0
  • Fatih terim ve burak yılmaz oluduğu sürece umut da var demektir ilerisi için.

1|1
    0|1
  • dortmundu istiyorum :D

0|1
    0|1
  • Bir adım daha öteye gidemez..

0|2
    0|2
  • Barcelona yada munih gelmesse diğer rakiplerle kafa kafaya kapışır..

0|0
    0|0
  • inşallah schalke yada malaga gelir

1|0
    0|0
  • dortmund çıksın yada barça.

0|1
    0|1
  • barça ve münih dışındaki takımlar gelirse gs'nin şansı yüksek

0|0
    0|1
  • gs bu futbolla bi b.k yapamaz fakat ocak ayını iyi değerlendirip bi iki transfer yaparsa umudum var

0|0
    1|0
  • allahtan tek duamız barcelona gelmesinde :)

5Lik yaparlar wlla

0|0
    0|1
  • en kuvvetlisi hangisiyse o gelsin. barcelona isterük

0|0
    2|1
Yükleniyor...