Fitness sadece yağları kasa mı dönüştürür yoksa aynı zamanda inceltirmi?

ben incelmek istiyorum ne gibi hareketler onrirsiniz spor salonuna gitmeye vaktim yok mecburen evde yapicam

0|0
4|7

En İyi Kız Görüşü

• yağlar asla kasa dönüşmez kaslar liflidir ve sen spor yaptıgında kas kütlen artar. en güzeli senin için ağırlıksız plates yapman. youtube dan ya da ayşe tolga dan öğrenebilirsin ama yorulduğunda bırakmayıp kendini zorlaman lazım eve yaptığında yorulunca bırakılıyor malesef

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• birincisi yağlar asla kasa dönüşmez, ikincisi spor salonundaki her hareket yağ yakmaz, amacın doğrultusunda uygun bişey söylenebilir

1|1
    0|0
  • Yaglaru kaslara donusturrerk sıki gorunum

1|0
    0|1
  • Bel inceltmek icin ozel hareketler var videolarla birlikte yap ama duzenli yapmicaksan hic baslama

1|0
    0|0
  • yağlar kasa mı dönüşür nasıl bir kafa bu ya twister en can alıcı haraket dizleri kır elinde sopayı al belden döndür 3 set 50 tekrar yap

0|0
    0|0
  • millete kendni beğendireceğine Allah'a beğendirsen daha iyi olmaz mı?

0|0
    0|0
  • yağları kasa dönüştürür

0|0
    0|1
  • Yağ kasa dönüşmez

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Yaglar kasa donusurken sklasir yani incelir ayni zamanda

1|0
    0|1
  • yağlar kasa dönüşmez kardeşim. Yağlar kasların üzerini kapatır. Sen spor yaparak yağları erittiğin zaman kaslar görünür hale gelir. kilo vermek istiyosan youtube'a İNSANİTY yaz çıkan videoları izle

1|1
    0|0
  • Kaslar yağlara oranla daha az hacım kaplar bundan dolayı da ince görünürsün zaten belki tartıldığında bir fark görmezsin ama sıkılaşmış olursun platesin amacı da bu onu öneririm

1|0
    0|0
Yükleniyor...