Sizi seviyor sandığınız kişi aslında sizi sevmiyorsa ne yaparsınız?

Sizi sevdiğini sandığınız kişi aslında sizi sevmiyor, sadece arkadaş gibi görüyor, yanlız siz ona deli gibi aşıksanız ne yaparsınız?

0|0
91

En İyi Kız Görüşü

• Bırakırım. Aşk sadece 2 kişiliktir. tek ya da 2 den daha fazla değil!

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 8

• o beni ne şekilde görüyorsa ne şekilde yaklaşıyorsa aynı şekilde karşılık veririm aşkımıda gömerim içime oturup ağlıyımmi...

0|1
    0|0
  • ben elmayı seviyorum diye o da beni sevmek zorunda mı? değil. e ben yine severim ağlarım belki..umudu keserim.arkadaşça devam ederim.hatta en yakın arkadaşım olur ona sıkı sıkı sarılmamı yanlış anlamasın bazı zamanlar diye yakın arkadaşı olmaya çalışırdım.belki acı çekicem ama en azından onu görücem.belki yarın ölücem kim bilir son kez görücem..ya da böyle hep devam edicem..aşkın hüznü bile güzeldir.güzel olandan vazgeçmek neden? aşığım kardeşim evet! o sevmiyomu sevmesin.!aşk hep 2kişilik mi olmak zrounda?! hayır..! bazen iki kişinin yerine oynarsınız..ama aşkınızıda yaşatırsınız..aşkı acıya dönüşltürmekte tek tük gülücüklerle mutluluğu yakalamakta mümkün..

1|0
    0|0
  • lisede olsaydım platonik olarak aşkımı içimde yaşardım. Lakin artık çok gerilerde kaldı..

Arkadaşım diyorsa arkadaşımdır :)

0|0
    0|0
  • Onunla arkadaşlığımı bitiririmki en azından ona olan aşkım yice tutkuya dönüşmesin.Belki zamanla unuturum diye...

0|0
    0|0
  • Ona olan aşk hislerimi kalbime gömerim.

Bana aşık olmayan birine ısrarla "ben sana aşığım, hadi aşk yapalım!" dersem; bunun adı "ilan-ı aşk" değil, taciz olur.

0|0
    0|0
  • Şimdi yaptığım gibi gitmemesi için hayali harika bir ilişki kurup onu yaşadığımı zannederek yok olurum.

0|0
    0|0
  • üzülürüm de yapacak bir şey yok bozulmamış gibi yapar devam ederim

0|0
    0|0
  • Bol bol üzülürüm.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• kendi kelime sürecek ilacım olsa sana da vereceğim kardeş ama maalesef

1|0
    0|0