Bu davranışlar neyi gösteriyor?

bi çocukla bakışıyoruz ben arkadaşlık isteği gönderdim sonra maksat mesaj atmak olsun diye mesaj attım ve muhabbeti uzatmaya calismadi. mesajdan sonra bakmamaya başladı. geçenlerde de arkadaşım yazdı ama yanlış anlaşılmaya açık bişey yazmadı. pazartesiden beri çok bakıyor. arkadasimin kankası var erkek,bugün yanımıza geldi sohbet ettik biz sohbet ederken arkadaşları ve o karşımızdaydı tam ve bu benim tam karsima geçti konuşma boyunca sık sık bize baktı. çocuğun isteyeni çok bu arada. neyse bugün derslerimiz aynı koridordaydi (her ders başka sınıfa gidiyoruz da) biz geç girdik koridora bunlar sınıflarinin onundeydiler bize baktılar biz önlerinden geçip gittikten sonra içeri girdiler bi de son ders bizim dersimiz en üst kattaydi bunların dersi de alt katlardaydi bizim hoca daha gelmemişti koridorda arkadaşlarla takiliyoduk ve bunlar üst kata geldiler oralarda onaylanıp geri indiler. sizce ne olabilir? ama çocuğa sorunca hoşlandığım yok diyodu?

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 2

• yedek arıyor sanırım

0|0
    0|0
    • kimin sordugunu bilmiyo ama? yeni hoşlanmayan başlıyor olabilir mı ya da kendisi istek gönderdi sonra yazdı ondan sonra da çok yakın arkadaşı yazdı diye bişeyler anlamış olabilir mi? anlasın o kadarını

• Banada istek gönder

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...